Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet letenni a cigit...

Hogy lehet letenni a cigit teljesen, ha már valaki gyereket vár? Meddig nem árt a babának a cigi?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 21:24
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
77%
A cigi a mamának árt és természetesen, ha terhes, akkor a babának is. 1 szál is. De szerintem ezt te is tudod. Viszont, ahogy írod nem sikerült letenned a cigit, amit tökre megértek. Pedig biztos fontos neked a kis baby, de sajnos függő vagy, a cigi nem ereszt. Én anyum se tudta letenni, amikor terhes volt velem. nekem nem lett bajom, legalábbis olyan, amiről most tudnék, de anyumat nagyon korán elveszítettem. ( 56 éves volt). Már nem láthatta az unokáit, nem tudott ott lenni velünk... Erre is gondolj, ne csak arra, hogy amíg terhes vagy, vagy szoptatsz vajon árt-e a gyermekednek, ha dohányzol. Ajánlom neked az allencarr módszert ( www.allencarr.hu). Vannak tanulmányok, sok segítséget adnak, nekem már több barátom leszokott velük. Minden jót kívánok neked. Kriszta, egy szintén anyuka:-)
2016. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!