Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért járnak a nők magán...

Miért járnak a nők magán nőgyógyászhoz az SZTKs helyett? Budapesten lakom és hamarosan gyermeket szeretnék. Tudtok ajánlani valami jó SZTKs nőgyógyit XI. kerben? Mennyi egyáltalán egy gyerekvállalás a magán nőgyógyásznál (viszgálat, szülés stb. )?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 10:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hogy én miért magánhoz mentem arra az a válasz, hogy bármelyiknél voltam előtte (nem magánnál) mindegyik nagy ívben tojt rám. leszarták mi bajom van, mikor évekkel ezelőtt mondtam, hogy nem akarok fogamzásgátlót szedni, mi mást lehet, megkérdezték mogorván, hogy miért nem jó nekem a fogamzásgátló?!! és egytől egyig mindegyik úgy vizsgált meg, hogy azt hittem ott pusztulok meg. a mostani dokim nem várat meg, semmi bajom nincs vizsgálat közben, nem görcsölök, nem szégyenkezek, kedves, mindig válaszolt mindenre és ha nem értem el a mobilján, mert akartam valamit mindig visszahívott. miután megszültem akkor is minden nap bejött megkérdezni hogy vagyok.
2010. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én voltam sztkban is, és magándokinál és, és hát inkább a magán dokit választottam. Az sztkban sem a körülmények, sem az orvosok hozzáállása, sem pedig az órákig tartó (3 órás) várakozás nem tetszett. Mindezek mellett én a terheeségem előtt elég problémás voltam, mert egy évig nem volt peteérésem, hetenete jártam az orvosomhoz, így nem volt kérdés, hogy a terhességet és a szülést is vele fogom végigcsinálni. Nekem megéri azt a pénzt, hogy az orvos egyből tudja ki vagyok, figyel rám, nyomon követi a terhességem, bármikor felhívhatom ha gond van!
2010. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én egészségügyben dolgozom és bp-i vagyok...nem jó a szerencsére bízni ilyen esetben a dolgot.sajnos!a mostani világban a pénz az úr...és hiába vannak azok a dokik az sztk-ban is mint a magán rendeléseken akkor sem figyelnek rád úgy oda mint magánbetegükre...gusztustalan de ez van! persze van néhány rendes kötelességtudó orvos is aki külön pénz nélkül is megteszi amit kell csak ahoz szerencse kell hogy azt fogja ki az ember...márpedig ez nem az a szituáció amikor én rizikóznék...de persze sok eset van a fogadott orvosok hanyagságára is...

én SZÜLÉSZNŐT SZERETNÉK FELFOGADNI ha lesz lehetőségem rá mert az biztos végig ott van a szülésen nem mászkál el más betegek miatt és figyel rám...kicsit haza is beszélek hisz én tudom csak igazán hogy ha baj van azt a nővér látja elsőnek és szól utána a dokinak...

2010. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!