Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha táppenzre szeetnék menni...

Ha táppenzre szeetnék menni kinek kell először szolnom h ne legyen probléma?

Figyelt kérdés
A hr-re menjek vagy a közvetlen főnökömnek, multinàl dolgozom, sajnos nem tudom hogyan érdemesebb, most eleg nagy szarban van a reszlegünk ember hiàny miatt.papirokat is rögtön kell hoznom dokitol? Vagy később is jo?

2016. szept. 23. 08:52
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Rendben koszi! Aki meg azt irta h ha okoskodsz akkor hasznald jol a fogalmakat megint csak nem tul segitokesz akkor minek vagy ezen az oldalon? Ide azert irnak az emberek h kerdezzenek te se tudsz mindent amugx itt nem okoskodott szerintem senki
2016. szept. 23. 11:28
 22/30 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj, de eddig csak én válaszoltam neked olyant, ami szakmailag megállja a helyét. ÉS igen, azt meg helyre fogom igazítani, aki rossz fogalmakkal félrevezeti a kérdezőt... az orvosnak ugyanis semmi köze a táppénzhez, kizárólag a keresőképtelenséghez. Sőt, ha az orvos keresőképtelen állományba vesz valakit, még az is előfordulhat, hogy nem jogosult táppénzre...
2016. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
A stilusoddal van baj nem azzal ha kijavitasz vkit
2016. szept. 23. 12:19
 24/30 anonim ***** válasza:
41%
Akkor segítsen neked innentől kezdve a sok laikus és akasszanak a nyakadba egy finom tp ellenőrzést. A stílusról annyit, hogy rajtam kívül kb senkinek eszébe nem jutott semmi jót kívánni a terhességedhez...
2016. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
55%

24, semmiféle fogalomzavar nem volt, fuss neki még egyszer, mert feleslegesen osztod azt észt! :)

Egy nem szón így átsiklani...

2016. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
20%
Sztem menj el dokihoz. Irasd ki magad es hivd fel a munkahelyed. A tappenzes papirt kb. kethetente adjak sztem. Boldog babavarast!
2016. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
18%
nem a nemmel van a baj, hanem a táppénzzel... mert az orvos akkor, amikor veszélyeztetett terhesről van szó, nem táppénzt bírál el, hanem a keresőképtelenséget... Az orvos soha nem táppénzre vesz...
2016. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27, és ez amit írsz, miben is ütközik azzal, amit írtam?

Könyörgöm, fuss már neki még egyszer, mert nem megy a szövegértelmezés!


De tudod, mit? Segítek!

Ezt a mondatomat ragadtad ki:


"A veszélyeztetett besorolás pedig nem jelent automatikus táppénzt "


Hol van itt bármi utalás arra, hogy az orvos bírálja el a táppénzt? Sehol.

Ez a mondat egyszerű emberek kedvéért, annyit jelent:

Hogy attól még, hogy az orvos a kockázati besoroláson MAGAS kockázati besorolást ad, nem feltétlenül jelent keresőképtelenséget és így táppénzt sem (már ha egyáltalán jogosult rá).

2016. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
26%
Aki táppénzen van a terhessége alatt, de nem ágyhoz kötött (éppen), az nem léphet ki a lakásból? Akkor, ki kíséri el a nagyot az iskolába és ki megy érte? Nem lehet, hogy depresszióba esik a kismama, ha a 4 fal között van a baba születéséig? Babaruhát a születés után vesz addig meg a kórházasba van a baba?
2016. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29,

Elvileg van annak a gyereknek apja is, aki ezeket elintézze.


Táppénz esetén hivatalosan csak a felülvizsgálatokra járhatna el az illető.


Ha bevásárolni (amit lehetne online is), mászkálni tudsz, az könnyen hozhat eredményezhet egy felülvizsgálatot, hogy vajon tényleg keresőképtelen-e.

2016. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!