Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most folyás vagy magzatvíz?...

Ez most folyás vagy magzatvíz? Valakinek volt már ilyen vagy hasonló?

Figyelt kérdés

34 hetes terhes vagyok,pár napja érzem,hogy folyamatosan folyik valami,de nem tudom mi.

Pár napja észrevettem,hogy a bugyimon egy hatalmas vízszerű folt van,néha van a közepén egy minimális fehér folyás,de amúgy csak a vízszerű folt szokott lenni.Biztos,hogy nem vizelet,mert azt érezném.

Dokihoz jövőhét hétfőn megyek,sőt lehet hogy inkább bemegyek a kórházba,hogy megtudjam,hogy mi ez.

Elősszőr ide akartam írni,hátha valakinek volt már ilyen vagy ehhez hasonló.



2016. szept. 28. 12:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Holnap megirom mi volt a dokinal.


Azert nem mentem eddig,mert amikor voltam dokinal azt mondta azert gorcsol es feszul mert a baba beallt.

Es azt mondta hogy pihenjek es fekudjek sokat.Ezert nem voltam eddig panikban.

2016. szept. 28. 15:07
 12/17 anonim ***** válasza:
Komoly orvos. Majd ha szülsz is azt mondja Jöjjön inkább holnap reggel?
2016. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem a keményedésre írtam, hogy "miért vártál", hanem a furcsa folyásra...

De reméljük minden rendben lesz!

2016. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mert eddig mindegyik doki azt mondta hogy ez termeszetes es hogy ez csak vizes folyas es nem magzatviz,de ez biztos hogy nem folyas mivel az is mas es a szaga is mas.

Es vizelet se lehet,mert annak lehetne erezni a szagat.

De ez olyan volt mintha beleultem volna a vizbe es fel oran keresztul vizes volt a bugyin utana megszaradt.

Egesz nap kis mennyisegu vizszeru folt van a bugyimon es erzem hogy valami folyik.

2016. szept. 28. 20:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Na mi volt az orvosnál?
2016. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam Rád, hogy mi van?
2016. szept. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Bocsi hogy csak most,de most van idom irni.

Bementem megvizsgalt igaz szivarog a magzatviz,de nem olyan veszesen mint gondoltam volna.

De azert benttrtottak,kaptam minden es most pihennem kell es csak agyban,egyedul wcre es furodni mehetek.

2016. szept. 30. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!