Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fahéj ehető terhesen? Mert ma...

Fahéj ehető terhesen? Mert ma ettem de csak most olvastam hogy tán nem szabad? 12 hetes kismami.

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 17:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Első babámmal a fahéjas gabonapelyhet kívántam.De nagyon!Kb 2 hétig napi 3x ettem tejjel.Nem tudom hány zacsival ettem meg,de rengeteget.Semmi baja a fiamnak.És a terhességgel sem volt gond.

Amikor a 2.babát vártam akkor olvastam valahol h fahéjat nem lehet...

2016. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptam tájékoztatót. Amit gondoltam megkérdeztem a védőnőtől. Pl. aggódva kérdeztem a bolti májast, h lehet e enni... Azt mondta nem tud róla h nem lehet...

A nyers dolgok, és lágysajtok tilos ez oké.

10 éve voltam terhes első gyerekkel, akkor se merült fel a fahéj.

2016. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Maj tilos es majas termekek is

Az a vit tartalma tul magas karos lehet.

Minden elelmiszer ami tilos lehetsegesn betegseget okoz nem biztos igy ha eszel belole 1x nem lesz semmi bajod de kerulni kell.udv

Szuleszno

2016. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért tilos a máj?

Én nagyon szeretem a rántott májat (csirkemáj)

Eddig abban a hitben voltam hogy nyers tojást, nyers véres húst és nyers suchit és társait nem szabad enni, vagy a félig átsült rántotta.

2016. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy szereted szuper de nem kifogas

A majban minden fajtaban tul sok az A vitamin ami a magzat idegrendsseret es szemet karositja

2016. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget...Semmiből nem szabad túl sokat,plusz változatos étrend!Ezt kell betartani! A fahéjtól semmi bajod nem lesz,ha nem minden nap és sokat eszel belőle.
2016. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

Lehet enni májat is mértékkel.

Ha semmit nem szabad enni mitől fejlődjön az a magzat?Miből szerezzen energiát a kismama?

2016. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Zoldseg gyumolcs tejtermek barnakenyer zabkasa mogyoro dio magvak csirkemell tengeri hal sovany marha

De nem szemetet hulkadekot kell enni mint felvagott es majas termekek keszaruk stb stb

2016. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
57%

Mert a permetszeres ki tudja honnan származó gyümölcs biztos egészségesebb,mintha az ember lánya megeszi Havonta 1x a háznál nevelkedett csirke máját...

Akkor ne vegyünk levegőt sem 😊


Fahéjra vonatkozott a kérdés nem felvágottra,de elkanyarodtunk.

2016. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Bolti májkrémet kérdeztem a védőnőtől. Lehet. Azon csodálkozott h mért ne lehetne.... :-D
2016. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!