Ez már paranoia?

Figyelt kérdés
Májusban volt egy missed ab-om. Nem várt terhesség volt, 39 éves vagyok, van már egy 22 éves fiunk, de felkészültünk rá. Elengedtem, meggyászoltam. Azóta viszont rettegek az együttlétektől. Kívánom a párom, Ő is engem, de egyszerűen rágörcsölök az egészre. Spirálom nem lehet, mert fémérzékeny vagyok. tabletta sem, mert trómbózisom lehet az orvom szerint. A férjem latex érzékeny. Teljesen elvagyok keseredve, oké, együtt vagyunk, ahogy ebben a helyzetben lehet, na de.... Elkötni, csak egy év múlva tudnak, mert nincsen 3 gyermekünk, és nem vagyok 40 éves.
2016. szept. 29. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik latexmentes óvszer, az szóba jöhet amíg betöltöd a 40-et. Viszont ilyen előzményekkel és ebben a korban Neked már egyéni elbírálás alapján jóváhagynák a beavatkozást, lévén az egyéb fogamzásgátló módszerek egészségügyi rizikót jelentenek számodra, van már gyermeked, a májusi missed ab és az a tény, hogy rögtön 40 leszel. Nem utasítanák el a műtétet, de addig is ott az allergiásoknak kifejlesztett óvszer.
2016. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj nyugi! Van megoldás nálunk gyógyszer miadtam nem lehet trombozis miatt! Más nem jöhet szoba mint a gumi, csakhogy allergiás vagyok a latexre nem kicsit! Sokat keresgéltem és van nem latex gumiovszerek is azt hasznájuk és minden rendben. Igaz kicsit vékonyabb az anyaga olyan mintha nem lenne semmi de teljesen jó. A neve amit mi használunk tescoban is lehet kapni de persze gyogyszertárba is lehet venni. LifeStyles SKYN ez kimondottan latex érzékenyeknek van.
2016. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbáljuk ezt a latexmentes csodát.
2016. szept. 29. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De a férjedet bármikor elköthetik, és az sokkal egyszerűbb beavatkozás.
2016. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom teljesen elégedett a latex mentes gumitól mindíg dicsiri alig érezni azt mondta olyan mintha nem viselne semmit. Elhiszem neki mert amugy nem szereti a gumit. Ja meg nincs az a gumiovszer szaga.
2016. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű?
2016. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!