Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legrosszabb dolog és mi...

Mi a legrosszabb dolog és mi a legjobb?

Figyelt kérdés
Szerintetek a babavárás alatt mi a legnehezebb, legrosszabb dolog és mi a legkönnyebb, legjobb? :) Ki hogy éli meg? :)
2016. okt. 4. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Rosszak:

- vizesedés

- reflux

- gyomorégés

- hátfájás

- aggódás végig (ha keveset mozog azért,ha sokat akkor meg azért... :)

Vártam,hogy megszülessen, akkor már látni fogom, kezemben lesz, biztosabb lesz minden,nem fogok annyit aggódni...gondoltam én naiv :D óriásit tévedtem, nem változott az aggódás egy picit sem :)


Jó dolgok:

- uh-k, amikor láttam mocorogni, 3D-n néztem a kis pofiját

- elképzelni,milyen lesz,kire fog hasonlítani

- nézni és érezni ahogy mocorog

- egyre nagyobb pocak,amit büszkén "hordtam" végig, és örültem,hogy mindenki láthatja :)

- vásárolgatás a babának

- az egész terhesség :)

2016. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Látom nagyjából egyhangúak a válaszok :) Gratulálok mindenkinek!! :)
2016. okt. 4. 18:24
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Legnehezebb: légszomj, vérnyomásleesések, terhesség vége.

Legrosszabb: új testkép befogadása (magyarán: hízás megemésztése :) )

Legjobb: amikor megszületik és nem birtokolja tovább a tested.


Elsőnél izgultam, másodiknál annyira lekötött a nagy, hogy eszembe sem jutott, hogy terhes vagyok, csak amikor uh-ra kellett menni.

Én az a típus vagyok, aki nem élvezte a terhességet, se a szoptatást, se az első évet. Első év után viszont kinyílt a babáink világa, azóta imádunk szülők lenni.

2016. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

Legrosszabb: hogy aggódom hogy egészséges legyen meg nagyon féltem őt és sajnos ez kihatással van arra hogy emiatt nem tudok egész terhesség alatt nyugodt lenni és felhőtlenül örülni az érkezésének mert félek hogy beteg lesz. :(


Egyébként meg a legjobb: a mozgásának érzése,

hogy férjem sok vitamindús ételt hoz nekem mindig meg jobban félt engemet

meg hogy bízom abban hogy azért jött ilyen sokára a babánk hogy egészséges legyen nem pedig azért hogy beteg legyen

2016. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem a legrosszabb, mikor azt hittem baj van, volt egy kis
2016. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a legrosszabb, mikor azt hittem baj van, volt egy kis vérzésem, ami végül kiderült, hogy csak a fehér folyásom okozta, de míg ez ki nem derült, az maga volt a pokol.

A legjobb az volt, mikor az apja egyik reggel még félig aludt ülve, én elé álltam és fáradtan ráhajtotta a hasamra a fejem, és valamit dörmögött közben a baba "megrúgta" és akkor elkezdett neki beszélni és a hangjára folyamatosan reagált a pici. 15. voltam

2016. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!