Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalnátok még egy gyereket?

Vállalnátok még egy gyereket?

Figyelt kérdés
2 adhd-s gyerekem van, elég sok gond, idegeskedés van velük. Újabban a férjem felvetette, hogy mégis akar egy 3. gyereket, eléggé megdöbbentem rajta. Persze nem lenne rossz, ha kb. 3 éves korában adnák oda, de a terhességhez, szüléshez, virrasztáshoz nem sok kedvem van. Segítség semmi, a nagyszülők már nem élnek. Valamint tuti ő is adhd-s lenne, ugye?
2016. okt. 4. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik ADHD-s, a nagyobb. Látod, nem törvényszerű, hogy mind az lesz. :)

Most várjuk a harmadikat. Az első két évet én is kihagynám. De nem azért szülök, mert cuki egy baba. Felnőnek. Szerencsére. :)

2016. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, én így tapasztalat hiányában azt mondanám, én vállalnék, bár nem tudom mit mondanék akkor, ha átéltem volna már ezt. Minden esetre ezt neked kell tudnod, hogy te mennyire érzed magad képesnek újra bevállalni. Na meg hogy férjed mennyire segít neked, hiszen már van 2 másik gyerkőc, akikre a pici mellet ugyanúgy oda kell figyelni. vagy megmondanám, h esetleg pár év múlva, amikor már kevesebb a gond a másik 2-vel.
2016. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!