Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt mar petevezetek...

Kotomoto kérdése:

Akinek volt mar petevezetek atjarhatosagi vizsgalata (hycosy) megosztana a tapasztalatait ezzel kapcsolatban? Erzett e fajdalmat es mennyire? Mennyi ideig tart a vizsgalat? Stb .

Figyelt kérdés
Petevezetek atjarhatosagi vizsgalat

#Petevezetek atjarhatosagi vizsgalat #Hycosy teszt
2016. okt. 6. 07:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7es vagyok, nekem is kulfoldon - Barcelonaban - csinaltak meg.


Neked hol lesz?

Nalam jobban szerintem kevesebb ember fel a nogyogyaszati vizsgalatoktol, de tenyleg siman tuellheto.


Nekem 4 gyogyszert kellett elotte beszednem, antibiotikum, mehszajlazito, nyugtato es fajdalomcsillapito.


Gondolom minden orszag, korhaz valtozik, de egyre gondolj, ez csak egy par perces vizsgalat, es barmi is az eredmeny, tudod mire szamithatsz.

2016. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönom mindenkinek a vàlaszat, ès sok sikert annak aki babàt szeretne:) .Remèlem minden rendbe lesz ha meg taĺalnak valamit akkor tudjàk kezelni. Nekem Sydney-be csinàljak. De itt nem adnak semmilyen gyogyszert elotte , azt mondtak vegyek be kèt görcsoldót 1 òraval elotte, amit szoktam mensikor. Mielott csinaljak elotte van egy fèloŕas teljes kizsgàlas hüvelyi ultrahang stb.. aztan ha minden rendben talàlnak utana csinàljak meg a hycosy vizsgalatot. Szept.27-en voltam az orvosnal de nem csinàltak meg akkor mivel a mensi utan ovulaltam közvetlen ìgy nem volt biztonsagos. Most meg egy hèttel hamarabb megjott ..nem tudom mi van ,jovohet szerdàra kaptam ùj időpontot
2016. okt. 6. 14:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Neked akkor ultrahangosan csinaljak meg, nekem rontgenes volt (hsg) - lehet azert kaptam tobb gyogyszert.


Kitartas es majd ird meg hogy sikerult!!!

2016. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt. Kb. annyira volt kellemetlen, mint egy átlagos nőgyógyászati viszgálat, csak egy kicsit tovább tartott. Pár perc volt összesen. Nekem mindkét oldal átjárható volt.
2016. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönom szèpèn mindenkinek . Ultrahangosan csinaĺjàk nekem. Irok majd hogy ment
2016. okt. 7. 01:48
 16/17 A kérdező kommentje:
Ma voltam petevezetek atjarhatosagin .kb 5 perc volt a Vizsgalat ,nagyon enyhe mensiszerű fàjdalmat görcsolèst ereztem csak .. egyaltalan nem vèszes ki lehet bìrni. Mindent rendben talàlt a doktornő.
2016. okt. 12. 05:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Baby sikerült azóta?
2017. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!