Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 eves lany vagyok, a parom...

23 eves lany vagyok, a parom 28. Terhes vagyok? vagy valami mas?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok, a parom 28.

4 eve, es 7 honapja vagyunk egyutt.

Mar nagyon reg otta probalkozunk azzal hogy teherbe esek, de nem sikerult. Voltunk orvosnal is, es azt mondta, hogy turelem kell, es hogy nincs semmi bajunk, ami akadalyozhatna azt hogy teherbe esek.

Mult hetvegen mult el varasnap a menszeszem.

Egy par napja erzem, hogy valami megvaltozott.

Fel vagyok puffadva, kemeny a hasam, sokat eszek, es hanyingerem is van neha.

Tegnap este mikor lefekudtem, neztem a hasam es mikor a mehemnel megfogtam, ereztem hogy olyan a mehemnel, mint ha pici kis "nyirok csomok" lennenek.

Nem az, csak igy tudom jellemezni hogy milyen.

A multheten es most is beteg vagyok influrnza es fel voltam fazva nagyon ez most attol van vagy mitol? mikor erdemes venni tetszet?

(bocsi az ekezetert)



2016. okt. 15. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ha múlt héten múlt el a menszeszed, nem valószínű, hogy terhes vagy!.
2016. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nagyon reg ota
2016. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
kb.2 eve probalkozunk.
2016. okt. 16. 12:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, utána már elnézést kértem!
2016. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötekedésből, de ha 2 éve próbálkoztok, gondolom utánanéztél pár dolognak ezidő alatt, például hogy ha egy hete múlt el a menseszed, ami mondjuk nem volt eltérő a szokásostól, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes, sőt majd egy hét múlva várható csak a peteérésed papírforma szerint. A puffadás semmit nem jelent, tegnap este 10kor vacsoráztam, ne tudd meg, hogy néztem ki utána... Illetve a méhed nem nagyon érezheted, mert az így önmagában egy elég apró szerv.

Vegyél ovu tesztet, hátha segít belőni.

Illetve az egyikőtöknek sincs semmi baja sztori érdekes orvosi szempontból, volt a párod spermavizsgálaton, te hormonsoron és minden egyéb vizsgálaton??

2016. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*bocs, ha egy hete múlt el, akkor mostanában lehet ovud, nem egy hét múlva!
2016. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Már 1 év sikertelen próbálkozás után ki vizsgálásra kell menni mind a kettőtöknek. Ha egyikőtöknél sincs semmi gond akkor kapsz gyógyeres kezelést tüszőrepesztő szurit ha ezután se jön össze akkor pedig lombikkal.. De javaslom menj el egy Endroklinologushoz nézess hormonsort TSH-t
2016. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Irtam is, hogy voltunk mar orvosnal! semmi bajunk egyikonknek sem!

Holnap megyek orvoshoz, es meg kerdezem hogy mi lehet ez, amikor kohogok meg akkor is faj a mehem! :(nagyon rossz erzes szerintem fel faztam!

2016. okt. 16. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!