Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély még arra, hogy...

Van esély még arra, hogy magától beindul?

Figyelt kérdés
40 hetes vagyok, méhszáj teljsen zárt, ctg rendben, szinte semmi jele annak, hogy hamarosan szülnék... ha nem idul be magától, akkor egy hét múlva indítanak, de én annyira izgulok már, szeintetek beindulhat magától? tapasztalatok?
2010. ápr. 26. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Beindulhatsz! Én 39.héten indultam teljesen zárt méhszájjal, és mégis nagyon gyorsan lefolyt az egész szülés. Előtte egész délelőtt vasaltam és MC'-is kaját ettem (ezt már másoktól is hallottam, hogy segített:-) ). Van aki nagy takarít, na de ehhez nem volt kedvem...Sok sikert!
2010. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen beindulhat. Többségében tudja az a bab, mikor kell jönnie.
2010. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 40+4-en volt ugyanez a helyzet délelőtt 11-kor. Zárt, megtartott méhszáj, nst szerint nincs fájás. Nem egészen 12 óra múlva már a kezemben tartottam a fiamat:)

Úgyhogy jöhet gyorsan is:)

Könnyű szülést!

ҝ

2010. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!