Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhes, annal melyik...

Aki terhes, annal melyik idoszakban jon elo a hanyas? Es csak reggelente?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez igencsak egyéni és minden egyes terhességnél más, még ugyanannál a nönél is.

Van, aki sosem hány, van, aki minden reggel, van aki meg egész nap, van, akinek csak az elsö pár hét ilyen, és van, akinek az egész terhessége.

2016. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ebéd után kezdődött és este lefekvéskor is tartott. Reggel/délelőtt pedig nem. Szóval eléggé egyéni. Barátnőmnek tényleg reggeli rosszullét volt.
2016. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem eslőnél semmi nem volt, elevitet szedtem reggeli után. Másodiknál gravidát próbáltam pár napig, tuti volt a hányás, rosszullét, mindegy volt hogy éhgyomorra vagy sem. Váltottam elevitre, elmúlt. Aztán a20. hét körül már be tudtam venni a gravidát is (ahhoz drága volt, hogy csak úgy kidobjam.)
2016. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első baba nekem is, semmi hányinger, émelygés, rosszullét nem volt. Teljesen jól éreztem magam.

Aztán általában esténként vacsi után szedtem be a Gravidát, ami néha-néha visszaköszönt, váltottam én is Elevit Plus-ra, és az megmarad.

Gravidára nagyon sokan panaszkodnak, sokan hánynak tőle, és nekem is itt van kb egész doboz, pár szem hiányzik belőle.

2016. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kitolási szakasz előtti időszakban jött elő. Nem reggel, hanem délelőtt 10-11 óra körül.
2016. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem első két terhességemnél semmi bajom nem volt.

Most harmadiknál az első pillanattól kezdve gyötört a hányinger egész nap, de hányni nem hánytam egyszer sem. Na a 6. hét végére ez elmúlt, onnantól semmi bajom nem volt. Most 9+5 hetes vagyok, ismét visszatért a hányinger. Megint reggel óta tart, alig bírok enni, inkább csak iszom...

2016. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Csak hányinger és émelygés van reggelente. A Gravidáról még annyit, hogy én is hánytam tőle, de rájöttem miért. Szigorúan evés után szabad bevenni, és utána 1-2 óráig nem szabad enni. Így sose vagyok már rosszul, de a betegtajekoztatoban is ez áll.
2016. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 naponta leginkább ritkán hányok naponta és csak a késő délutáni órákban jön elő úgy este 9-10ig. Ebbe 1-2 hányás elfér.

De már elmúlhatna, mert már nagyon rossz.

2016. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!