Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném elkezdeni a 160...

Szeretném elkezdeni a 160 grammos diétát 12 hetesen el lehet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok cukros csak dagi, ezért gondoltam arra hogy a 160 graamos diéta terheseknek is jó. A védőnőm elég kötözködős is.

Leirna valaki pontosan miket kell betartani miket lehet enni és miket nem?

Gondolok itt a teljes kiörlésű kenyérre is. Azt lehet e ha igen mennyit stb.


2016. nov. 9. 05:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%
Hát a 160 gr-os diétához nem értek, de mindenféle bélbajok, ételallergia miatt kb. a paleo diétához hasonlóan tudtam csak étkezni (mínusz tojás, plusz krumpli). Egészséges lett a gyerek (már 2 éves múlt) és tényleg csak a hasamra híztam, míg az első terhességem végén vagy 20 kiló jött fel. Ha gondolod, olvass utána, sok receptet is találsz.
2016. nov. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%

Ne haragudj de étkezés után 5,5 az nagyon nem határeset. Étkezés előtti határeset max. És nálunk pl diabetológiara csak orvosi beutalóval mehetsz egyébként el hajtanak.

És nem foglalkoznak így veled h te szeretnéd elkezdeni, hanem neked kell kikukaznod netről meg innen-onnan h miket etehsz. A dokik cukor nélkül annyit fognak mondani h a túlsúly miatt tartsd az ossz hizasod a terhesség alatt 5-7 kg között, normál testsúly esetén is ajánlott 10kg-ön belül maradni legalábbis az én dokim szerint.

Én is így kezdtem a 180g ch diétát aztán jött az on ellenőrzés és ha jók az értékek akkor csak folytatni kell, mivel amiket ok adnak azzal kb koplal az ember. Helyette annyi minden más is van ami ch csökkentett és relatív ehető csak meg kell keresni. Neked is, h mit bírsz és mi ízlik. Ezek egyéni ízlések és pofonok.

Üdv

35hkm

2016. nov. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Elkezdtem fogyózni, ment is lefele szépen de aztán kiderült hogy terhes vagyok. Abba hagytam viszont olvastam valahol hogy ezt a diétát lehet terhesen is mert nem veszélyes a babára.

Ahhoz nem sok közöd van hány kg vagyok igazából a dagi szó szerintem mindent elárul.

Ezért gondoltam erre, mert ám bár sok ételt kihànyok nem tudom pl ebben a dietában előratkból mi nem jönne vissza.

2016. nov. 9. 08:16
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Mivel dagi vagy, ami benned marad, eleg lesz boven. Nyugi.
2016. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted ha megreggelizem mondjuk egy szele piritós 3 db tojásból készült rántottaval és utana kihányom mert éppen mem kellett akkor eleg lesz nekem a kalória bevitel?

Vagy ha este mondjuk nem birok mást enni csak narancsot meg almát és az is vissza köszönöm hajnalba az is eleg a belembe mert dagadr vagyok.

Elég lebecsmerlően vagy képes valaszolni.

Szóval inkább ne is irj mert segg..j vagy.


Köszi az értékelhető válaszokat.

Szép napot

2016. nov. 9. 08:24
 16/23 anonim ***** válasza:
21%
Igen, az is elég, mivel a gyerek elveszi ami kell és nem az aktuálisan bevitt tápanyagokból, hanem abból ami már benned/rajtad van. ;)
2016. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem csoda, ha a vedonod kotekedik veled. A te stilusod katasztrofa.


Nem kell piritos melle 3 tojas! 1 is eleg!

Gyumolcsot sem este szokas enni.

2016. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a 3 tojás 1 pirítóshoz tényleg sok. Na de a lényeg, hogy most néha napján van egy ilyen, hogy kihányod, nem történik semmi. Ha meg sűrűn előfordul, akkor érdemes lenne átgondolni a diétát, és inkább olyan ételeket fogyasztani, ami nem jön ki.
2016. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla ha 1x minden mast kihányok este kb... akkor majd azt hasznositja a gyerek hogy nem eszem.

Igen ilyen a stilusom olyanokkal akik csak bunkó módon tudják leirni a véleményüket mert dagadt vagyok ő meg nyilván nem, mert ez leriii róla!

Nem a stilusom miatt kötözködik a védőnőm ha nagyon szeretnéd tudni hanem ha hizok mint az előző terhességemnél mikor már csak vizesedtem es attól hiztam abba is bele kötött.

Kb mindenbe.

Azért nem szeret mert városból jöttem és szereten a várost de kiköltöztünk vidékre a gyerek miatt.

De majd jól meghányatom magam mert úgyis leveszi a gyerek amit akar.....

A stilusommal meg semmi baj nincs ha tudnak normálisan válaszolni, amig te és a másik nem tartozik közéjük nem fogok.

Ilyen egyszerű.

Amilyen a mosdó olyan a törölköző!

Köszi kaptam választ normális embereketől meg üzenetet. Elolvasom es amit tudok és birok hasznositok.

2016. nov. 9. 09:43
 20/23 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs olyan napom ne hánynék ki valamit. Ha simán hideg vizet iszom is kihányom. Gondolom a cola meg nem igazan jó állando megoldásnak. a teától felmegy a savam. Nagyon rosszul viselem az áldott állapotot sajnos! Nem múlik el ha letelt az első 12 hét.

Nem tartozom a szerencsések közé akik végig dalolják az egészet.

Én hányok reggel, délben, este, hajnalba, savas vagyok és rosszul alszom.

Sosem volt magas a cukrom és a vérnyomásom is csak akkor ha felidegesitettek a hülyeséggel.

2016. nov. 9. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!