Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném elkezdeni a 160...

Szeretném elkezdeni a 160 grammos diétát 12 hetesen el lehet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok cukros csak dagi, ezért gondoltam arra hogy a 160 graamos diéta terheseknek is jó. A védőnőm elég kötözködős is.

Leirna valaki pontosan miket kell betartani miket lehet enni és miket nem?

Gondolok itt a teljes kiörlésű kenyérre is. Azt lehet e ha igen mennyit stb.


2016. nov. 9. 05:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs szervi bajod, sajnos csak fizetős dietetikust tudsz felkeresni magánban. De szerintem ha úgyis sok mindent kihánysz, akkor felesleges számolgatós diétába bonyolódnod. Sok kismama akár fogy is az első hányós időkben, mégis egészséges babájuk születik, mert a baba elveszi a szervezetedből, ami kell (az más kérdés, hogy ezért neked alakulhat ki hiányod, de erre való a terhesvitamin). Arra ügyelj, hogy folyadék menjen be (ha az sem megy, az már kórház). Remélhetőleg az átlagba tartozol és a hányós korszak 1 hét és elmúlik. Egyél azt, amit bírsz, sokszor keveset, de lehetőleg ne pont édességet vagy tésztát (akármilyen kiőrlésű), hanem inkább zöldséget, gyümölcsöt, húst, halat, tojást, édesítetlen tejtermékeket, akkor nagyon nem lőhetsz mellé. Ha a hányinger miatt állandó rágcsálhatnékod van, akkor jók az olajos magvak és sokáig elropogtatható puffasztott kuki, kölesgolyó, abonett és hasonlók, amiknél az élmény megvan, mégsem akkora mennyiség, mint látszólag térfogatra ugyanannyi pirítós vagy keksz.
2016. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ja és savra nekem nagyon bevált a Gaviscon rágótabletta.
2016. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
53%

A dagi szot te hasznaltad, utana sertesnek veszed, ha mas hasznalja. Te se-ggfejezel es a tobbi.

En aggodhattam volna az 50 kilommal, mert a harmadik terhessegem alatt hanytam eleget. De tudtam, hogy a gyerek fejlodik, megkapja a szukseges kaloriat.

Igen. Biztosan azert kotekedik veled, mert varosi vagy...

2016. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!