Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdésem a következő lenne.2...

Kérdésem a következő lenne.2 db halvány pozitív teszt után megjött a menstruációm. Rá 1,5 hétre teszteltem és pozitív ugyan úgy, de halványan. Szóval, járt e már így más is? Ha igen, megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Megvannak a terhesség jelei. Gondolok itt reggeli hányingere, alhas szúrkálás, fáradékonyság és az alhasam nőtt egy kicsit. Voltam már terhes, második babát szeretnénk! Nekem első terhességemnél egyből látszott szépen a két csík, nem jött meg a menzeszem se, nem úgy mint nem rég. Válaszokat előre is köszönöm!

2016. nov. 14. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Menj a dokihoz, a méhenkivülnél nem szokott erős menzesz lenni, csak egy gyenge barnás, de lehet persze bármi, nézzenek meg minél hamarabb.
2016. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
de lehet méhen kívülinél is vérzés, és alhasi szúró fájdalom! nem vagyunk egyformák.
2016. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Méhen belül nincs terhességem, vért vettek, eredményre várok. Ha terhességet kimutatja, ultrahangra kell mennem. Remélem nem lesz baj.
2016. nov. 15. 11:24
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt hogy méhen belül nincs terhesség uh-val nézték?

Remélem minden rendben lesz, próbálj nyugodt maradni.

2016. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szóval, méhen belül megnézték nincs terhesség. Vérvétel is azt mutatja hogy nincs. Kérdeztem hogy akkor 3 pozitív teszt miért volt?? Egyértelmű választ arra nem tudott adni. Csalódott vagyok, de legalább semmi baj nincs.
2016. nov. 15. 12:24
 16/16 A kérdező kommentje:
Hüvelyi ultrahangal nézték meg, igen.
2016. nov. 15. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!