Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes mamik, nagyon sok...

Terhes mamik, nagyon sok kérdésem vaaan?!

Figyelt kérdés

1,Hány hetes terhes vagy? 2,Tudod már a nemét? / lányt vagy fiút szeretnétek jobban a párotokkal? 3, Kedvenc lány-fiú név? 4, Család mit szólt a babához? 5, Szedtek valami (terhes)vitamint? 6, Olvastatok valami terhességgel kapcsolatos könyvet? 7, Mikor kezdtetek el vásárolni a babónak? 8, Mikorra voltatok kiírva, és mikor szültetek? 9, Volt valami nehézség a terhességetek soran?(pl: kialakult cukorbetegség) 10, Boldog babavárást illetve boldog babás időket! :)

9hkm.



2016. nov. 15. 17:32
1 2
 11/16 Heatherx ***** válasza:
100%

1) 25+2 hetes.

2) Az orvos kislánynak véli, de holnap 4D babamozin megtudjuk maximálisan. Mindenki kislányt szeretne.

3) Lány: Lea, Lara, Leonóra, Vanda(Vanda a választott)

Fiú: Endre, Szaniszló, Medárd, Kristóf, Bence(Bence a választott.)

4) A családommal nem tartom a kapcsolatot, de páromé örül.

5) 12.hétig Gravidát szedtem, de utána folyamatosan visszajött, így Elevitre váltottam.

6) Nem, mivel persze egy ugró támasznak tökéletes, de nincs két egyforma várandósság és szülés, így nem lehet felkészülni.

Viszont szoptatással és neveléssel kapcsolatban olvasok, illetve psychológiai szakkönyveket is fogok.

7) Mi most fogjuk kezdeni, de nagyon sok mindent kapunk ajándékba, így csak az apróbb dolgokat kell beszereznünk.

8) 2017. Február 27. a kijelölt, de van egy megérzésem, hogy bizony hamarabb fogunk babázni.

9) Folyamatos alhasi fájdalom, derékfájás, csípőcsont és forgócsont kattogása, szúrkálása, szeméremcsontba nyilalló fájdalom melytől sem felülni, sem felállni, sétálni, de ágyban átfordulni sem megy egyedül.

10) Köszönöm szépen, viszont kívánom.

2016. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

1- 35 hetes

2-Kisfiú (második)

3-Alex, Dániel

4-Meglepődtek 😀Ahogy mi is, nem terveztünk mostanában babát :)

5- Igen szedek, az orvosom irt fel egy speckot.

6-Nem(neten tájékozódom 😀)

7- 15hetesen, most mar mindene megvan

8-Elsővel kiírt napon szultem( sajnos császár), Most December 19re vagyok kiírva, dec.15-én lesz program csaszarom

9-Elején vereztem, majd lett egy rossz uh leletem,down-syndrome gyanú , de rengeteg vizsgálat és teszt után úgy tűnik minden rendben vele :)

Gratulálok a babahoz és boldog babavarast!

2016. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

1. 30+3

2. Lány, már a 12. heti UH-n megmondták, de a 18. héten biztos lett.

Lányt vagy fiút szeretnétek jobban a párotokkal? Első babának fiút szerettünk volna így az elején kicsit csalódottak voltunk, de most már örülünk a lánynak. Vettünk is egy csomó cuki rózsaszín cuccot ;) Lényeg hogy egészséges legyen!

3. Kedvenc lány-fiú név? Lili lesz, ha fiú lett volna akkor Dániel

4. Család mit szólt a babához? Meglepődtek, korainak gondolták, de egyre lelkesebbek.

5. Szedtek valami (terhes)vitamint? Elevit Plus és folsav az első pozitív teszt óta, 12. héttől lábgörcsök miatt magnézium, 24. héttől vashiány miatt vastabletta.

6. Olvastatok valami terhességgel kapcsolatos könyvet? Nem, csak internet.

7. Mikor kezdtetek el vásárolni a babónak? A legelső rucit a 12. UH után vettük, komolyabb vásárlás a 24. héttől. Már csak a ruhák vannak hátra, meg néhány apróság. Nem akartam decemberre hagyni a vásárlást a karácsonyi tömeg miatt.

8. Mikorra voltatok kiírva, és mikor szültetek? Január 10 a terv.

9. Volt valami nehézség a terhességetek soran? Folyamatos hányinger és hányás 5. hét óta, ami miatt aludni sem tudok, csak ülve 2-2 órákat. Fáj a hátam, szúr a mellkasom és lépcsőzéskor nehezen kapok levegőt. Vashiányos lettem a 24. hétre.

10, Boldog babavárást illetve boldog babás időket! Köszi, neked is.

2016. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

1. 32+3

2. kislány (de fiút szerettem volna jobban, de örülök a kislányomnak természetesen!)

3. Kedvenc: Rebeka lett volna, de mivel férjem nem akarta ezért közös nevezőre jutva Boglárka lesz a neve

4. Az én családom örült neki meg hát már ideje volt hogy sikerüljön, régóta vártuk már, a férjem családja meg semmit nem tud az egészről...:(

5. Ladee-vit-et szedem

6. Neten szoktam olvasgatni mindig

7. Mióta tudjuk a nemét, kb. 16 hetes kortól

8. Január 9-re vagyunk kiírva de szerintem decemberi baba lesz, akárcsak én. :)

9. Nekem az a nehézség, hogy túlságosan tele vagyok energiával végig és nem vagyok fáradt, inkább a sok fekvés fáraszt el...

10. Viszont kívánom neked, boldog babavárást és egészséges babát!

2016. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

1. 27+1 hetes :)

2. Kisfiú :) és nagyon kisfiút szerettünk volna :)

3. Lány nevünk az Olívia lett volna, fiúval gondban vagyunk még mindig.

4. Nagyon várja mindenki a picit, túl vagyunk egy vetélésen, nehezen is jött össze a baba, szóval most nagyon nagy a boldogság. :)

5. Folsavat szedtem a 12. hétig, c vitamint szedek + magnéziumot.

6. Még nem olvastam, de már van 3, úgy tervezem, hogy ha már itthon leszek táppénzen, elolvasom őket.

7. A 18.hetes uh-n derült ki, hogy fiú, utána kezdtünk el vásárolgatni úgy a 19.hét környékén.

8. 2017.február 14. a mi nagy napunk, kérdés, hogy ő hogy gondolja. :D

9. Sokat keményedik a pocak és fáj a derekam, két napja pedig nagyon fáj elől a bordám plusz a hátam, és savval küzdök újra. :/

10. Köszönöm! Boldog babavárást nektek is! :)

2016. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

1-11 hetes vagyok (van már egy fiam)

2-nem tudjuk,de lányt érzek. Teljesen mindegy,egészséges legyen.

3-a fiam neve Alex,a lánynév Zsófia,Zsóka,Ninett,Babett,Hédi

4-az elsőnek jobban örültek

5-egyelőre csak folsavat,magnéziumot és c-vitamint

6-nem,csak sok blogot és fórumot

7-amint megtudjuk a nemét elkezdünk

8-most június 11-re vagyok kiírva. Fiammal 2015 április 7 volt a dátum és 11.-én született.

9-magas vérnyomás. Fiammal vizesedtem nagyon.

2016. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!