Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megcsináltassam és mikor a...

Megcsináltassam és mikor a toxoplazmózis-ra a vérvizsgálatot? Dokinak kell szólni? Megcsináltattátok?

Figyelt kérdés
Még csak 6 hetes babás leszek,8 hét környékén megyek újra dokihoz.Vannak cicáim,szerintem már átestem rajta,de a biztonság kedvéért megcsináltatnám.
2010. ápr. 29. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hivatalosan kötelező, mondjuk nekem ki kellett könyörögnöm, hogy adjanak beutalót, mert az orvosoknak valamiért nem volt fontos...20 éve élek macsekokkal, és még nem estem át rajta! Szóval nem jelenti, hogy ha van macskád, akkor már túl vagy rajta. Én amúgy a 13. héten voltam toxoplazma-vizsgálaton.
2010. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!