Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden reggel hányok, az...

Ha minden reggel hányok, az azt jelenti, hogy élő a terhesség?

Figyelt kérdés
Messze még a kövi uh és tudni szertném h minden ok. 9 hetes km. Köszi
2016. nov. 16. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem feltétlenül. De ne gondolj semmi butaságra. Én is hányós voltam, egyszer láttam egy videót Czeizel doktor úrtól,ahol azt magyarázta,hogy a hányós kismamák kevesebbszer vetélnek el. (persze aki nem hány nem feltétlenül fog elvetélni) ez engem kicsit megnyugtatott. 😊 Szóval csak pozitívan,minden rendben lesz. Boldog babavárást! 19hkm
2016. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy Czeizel-videóban emlegetett statisztika szerint ("9 hónap"-sorozat, ha gondolod, keress rá) a hányós terhességek nagyobb százalékban sikeresek, de sajnos ez nem jelent garanciát, ahogy semmilyen más tünet vagy annak hiánya sem (kivéve persze, amikor már érzed mozogni). Szóval mindig lesz min aggódni, de az meg nem tesz jót, így csak pozitívan.
2016. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ennyire, mert hosszú lesz így a 9 hónap. :D Nálunk a 12. UH után már csak a 18-20 hetes van, na azt kemény kivárni. A 8. héttől a 12. hétig szinte semmi volt ahhoz képest. A 20. heti után elvileg csak 32. hetesen lenne UH, de szerencsére nálunk az a protokoll, hogy 24 hetesen csinálnak egyet.


Egyébként van 2 egészséges gyermekem (7 éves fiú és 3 hónapos lány). Egyikkel sem volt egyszer sem még csak hányingerem sem, nem hogy hányásom. Sógornőm minden nap hányt, egész nap rosszul volt, a 12. heti ultrahangon megállapították, hogy a 10. héten megállt a fejlődésben, missed ab lett a vége. Második babájával szintén hányt, bár már nem volt annyira rosszul, mint az elsővel, a kicsi már 3 éves.

Úgyhogy semmire sincs garancia, de gondolkozz pozitívan.

2016. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!