6 kg hizas sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 31 hetes terhes vagyok es eddig 6 kilot hiztam az orvosom szerint sok...

Sosem voltam olyan vekony de nem is kover

az orvosom mar a terhesseg elejen megmondja mindenkinek nem szamit ki hany kilo nala mindenki osszesen 7 kilot hizhat...

De en olvastam sok helyen hogy a baba sulya a mehlepeny a magzat viz osszesen tobb a terhesseg vegere mint 7 kilo

az orvosom pedig aztmondta hogy ha nem ennek olyanokat nem lenne sulygyarapodas de ez sem igy van mivel a baba sulya is egyfolytaban no.. Szoval nemertem

De mikor meglatta hogy 6 kilot hiztam rendesen kiakadt mar majdnem kiabalt mar elore felek ha most megyek es ha hiztam akkor mit fog szolni

Szerintetek mennyit lehet hizni vagy hany kg normalis meg? A baba, magzat viz es a mehlepeny tenyleg tobb a terhesseg vegere mint 7 kg?

Legyszi irjatok en egesz vegig probaltam nem sokat hizni de megis tobb lesz 7 kilonal szerintem mindenkepp szulesig...



2016. nov. 18. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a 30 hetes vizsgálaton +9 kg-nál tartottam. A doki azt mondta teljesen rendben van. Mivel a baba is rendben, a cukor terhelésen is nagyon jó lett így engem sem izgat. Amit megkívánok azt mértékkel de megeszem.
2016. nov. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
30 hetes vagyok 9kg.3.terhesség elsővel 36hétig voltam terhes 16kg,másodiknál 38+3 hétig 14 kg.mindegyiknél kb ennyi hízásnál jártam.Tök jól lefogytam elsőnél mondjuk lassan kb másfél év alatt de nem is törtem magam.Másodiknál kb 8 hónap alatt.Nem ezen fogok most se agyalni.Boldog Babavárást.
2016. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Na nálunk is van varazsszam csak nálunk a 10kg. Nekem is volt egy kis túlsúlyom 71kg/165cm-hez. Így reálisnak is tartottam. Amikor elment az etvagyam fel kilókat hiztam havonta. Majd a cukor rossz lett és diéta... na akkor lement egy kicsi, illetve nem jött plusz, pedig a baba nőtt. Most pedig a 8ik hónapban hirtelen 2,5kg jött fel, amin meg is lepődtem, de ami igazán sokkolt h most két hét alatt 4.... Mondjuk éreztem h vízesedek ezt jeleztem is a védőnőnek, meg tegnap a dokinak is. Azt mondta h ne aggódjak de azért figyeljem a testem és a vérnyomásom. Rendes volt m mondtam h így nem fogok tudni 10en belül maradni. Tegnap mar 9nel voltunk. A lényeg azt mondta h tartsam a dietam és ha vérnyomás megemelkedik 140 környékére vagy vizesedes jobban előjön szóljak neki.

Azért a 7kg Sztem nem realis na.....

Kitartás!

Üdv

37hkm

2016. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tesóm 8 kilót hízott a végéig és nem diétázott, nem volt cukros sem.

A védőnő mondta neki hogy 12-13 kg a normális határ kb.

2016. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!