Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem lehet vagy csak...

Tényleg nem lehet vagy csak nagyon nehezen kisbaba mellett tanulni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben elkezdtem egy okj-s képzést, 20-án kiderült, hogy terhes vagyok. Tegnap sógornőméknél voltunk és ő megpróbált lebeszélni erről a képzésről vagyis inkább olyat tanácsolt, amit fel lehet függeszteni és utána folytatni mert szerinte csak 2 év múlva tudok majd rendesen elkezdeni suliba járni. Azt mondta, hogy ő az orvosin 1.5 évet halasztott a lánya miatt és nagy segítség volt neki az anyja, aki ott hagyta miatta a munkáját. Párommal beszélgettünk erről és szerintünk csináljam tovább, majd meglátjuk, mennyire bírok haladni. Májusban szülök, megbeszéltük ofőmmel, hogy május-június nem kell bejárnom, tekintettel az állapotomra. Utána pedig szerintem meg tudom a többiekkel beszélni, hogy küldjék át az anyagot, segítsenek és én csak a dolgozatokra járjak be amik havonta, kéthavonta egyszer vannak. Úgy néz ki, hogy heti 3x járunk be, de nem kötelező jelleggel, nem számoltatnak el úgy, mint egy nappalis képzésen. Sógornőm szerint nem lesz erőm a babám mellett tanulni is mi pedig úgy beszéltük, hogy mivel csak három óra hosszáról van szó, ezért amikor párom itthon van vagy anya itthon van és ráér és szívesen vigyáznak rá, akkor meg tudom oldani, hogy gyorsba bemenjek egy-két órára addig fejek le tejet, ilyesmi. Van itt valaki aki tanult baba mellett és volt segítsége?
2016. nov. 21. 05:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
6. csecsemő és Kisgyermeknevelő szak milyen?
2017. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!