Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányosok: miután kiderült,...

Dohányosok: miután kiderült, hogy várandósok vagytok, mennyi idő után sikerült letennetek a cigit?

Figyelt kérdés
Én napi egy dobozzal szívtam korábban. Többször is próbáltam letenni, de az elvonási tünetek annyira erősek (hányinger, szédülés), hogy soha nem sikerült. 3 napja pozitívat teszteltem többször is, clearblue teszt szerint 3 hetes vagyok. Egyszerűen nem bírtam, tegnap és ma is elszívtam egyet, de tényleg csak egyetlen egy szálat :S
2016. nov. 21. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

3 hét alatt szoktam le teljesen, addig vissza estem egyszer-egyszer. vagyis úgy értsd, hogy egy hétig nem gyújtottam rá, majd elszivtam aznap 2 szálat, majd 5 napig nem...

7 hetesen mentem orvoshoz, megláttam ahogy pulzál a szivcső, utána nem gyújtottam rá, szerencsére észhez tértem :)

2016. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Az elso gyerekkel azonnal, nem volt kellemes, rengeteget ettem hogy potoljam a hianyt es hiztam is sokat az elso 2-3 honapban, de megalltam, hogy nem gyujtottam ra.

A masodiknal nehezebb volt. Ott mar a nem vart mensi elott teszteltem pozitivat, hottem is meg nem is, hogy valoban terhes vagyok, talan emiatt volt nehezebb lerakni. Akkor kb meg egy hetig a reggeli kavehoz elszivtam fel szal cigit, azutan azt is elhagytam. Masodjara nehezebb volt bevallom, raadasul hizni sem akartam ugy, szoval meg a kajat sem tomhettem magamba potcselekveskent.

2016. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! :)
2016. nov. 21. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A pozitív teszt után el akartam szívni még egyet, egy legutolsó címszóval, de ahogy beleszívtam, úgy éreztem, mintha egy kanál mérget vettem volna a számba. Totál átkódolódott az agyam, szerencsére. Azóta se gyújtottam rá, pedig már rég nem szopizik az 1 évesem.
2016. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön, és azóta sem gyújtottam rá, ennek már több, mint 6 éve.
2016. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Délelőtt pozitív volt aznap meg 1-2nyugtato szalat mert nagyon rosszul voltam amugy tole másnap mar nem. 😊
2016. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Másnaptól mar nem cigiztem bocsánat 😊
2016. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rögtön. Ahogy pozitív lett a tesztem nem gyújtottam rá többet... Elmentem nőgyógyászhoz aki megerősítette hogy babát várok és 5+4 hetes terhességet állapított meg. Most 33+2 hetes vagyok és egyáltalán nem hiányzik..
2016. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a pozitív teszt napjáig napi 1 dobozzal szívtam. vagy másféllel. a teszt után még olyan 5-6 szálat elszívtam egészen a délutáni uh-vizsgálatig. meg talán másnap is még 2-3 szálat... aztán újabb uh, és befektettek. a következő 2 szálat 4, majd 5 év múlva szívtam el.


korábban én sem tudtam letenni, mindjárt agresszív állat lettem tőle :o

2016. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb 4 hét alatt. Folyamatosan csökkentettem. Igaz, rengeteget híztam 😦

32 hkm

2016. nov. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!