Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm terhes lett. Mit...

Barátnőm terhes lett. Mit csináljak? Én 17 vagyok, ő 14, de nagyon megszereténk tartani a picit. Még a szülei nem tudnak róla.

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 00:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
70%

Remelem vicc!!!

Amennyiben eltudod tartani a lanyt es a picit csak akkor gondolj arra hogy esetleg megtartanatok.

Amennyiben nem, irany vetetni!

2016. dec. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
52%

A tettekért felelősnek kell lenni!

Gratulálok, hogy ennyi eszetek van!14 évesnek még lefeküdnie sem kellene.Mit akartok mégis a gyerekkel.Anyuci meg apuci eltartja és felneveli mert ti iskolások vagytok még, éretlenek és felelőtlenek?Erre nem gondoltok?17 évesen több eszed is lehetne.

Egyáltalán nem tudom sajnálni az ilyen felelőtlen embereket.

Remélem abba is belegondoltatok, hogy az abortusznak is vannak rizikói, meddő is lehet és jó sok pénzt elszórtok vele, plusz ott a lelki trauma is.

Amúgy mióta vagytok együtt?

2016. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim válasza:
100%
Ja, azt meg írd már meg, hogy mégis, hogy gondoltátok ezt az egészet, hogy meg is tartjátok!
2016. dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Jelenleg meg tanulok és ő is. Nekem már csak 1 év van a suliból, se ő most kezdte a nyolcadikat. Pénz az meglenne rá, mert elég gazdag családból származok, csak nem tudom, hogy az ő szülei, mit szólnának ehhez.
2016. dec. 1. 00:35
 5/45 anonim válasza:
67%

Remélem csak hülyülsz.

Inkább vetessétek el, még nagyon nem álltok készen egy gyerekre és a szülőktől meg kérjetek segítséget.

Jobban jársz te is meg a párod is, mindkettőtöknek suliba a helyetek.

O.O de most komolyan ennyi eszed nem volt hogy gumit használj.

2016. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt.
2016. dec. 1. 00:38
 7/45 anonim válasza:
75%

#5 vagyok

Ugye nem arra gondolsz hogy apucin meg anyucin akartok csüngeni?

Ha gyereket akarsz akkor tipli dolgozni és ne várd hogy ők tartsanak el titeket.

2016. dec. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
72%

Nem a pénz a lényeg, hanem az, hogy éretlenek vagytok még ehhez.

Ráadásul anyuka még általánosba jár.

A gondolkodásod is tükrözi, hogy eléggé gyerek vagy még.

2 éve vagytok együtt és 14 éves, tehát akkor még csak 12 volt.Akkor is megfektetted?

14 évesen szülő, ezt te sem gondolhatod komolyan.Normál esetben még a személyijén meg sem száradt a festék.Önmagával sem tudna mit kezdeni nem, hogy egy csecsemővel.Ő maga is kis gyerek még.

Gondolkozz már!

2016. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
88%

Ki az aki egy 12evessel jar? :o

Hat en inkabb tobbet nem akarok ebbol latni.

Esku szegyelem hogy a Foldon elek :(

2016. dec. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
52%
Most már mindegy, itt már nincs jó megoldás, de számomra megdöbbentő, milyen könnyedén dobálóznak itt egyesek az elvetetni szóval. Ha a gyerekem lennél, azt mondanám, tartsd meg. Nem valami szeméttelepre való hibás árucikkről beszélünk, hanem a gyerekedről, az unokámról. Mindegy már hogy így alakult, Ő már van, létezik, és semmiről se tehet. És én szülőként és nagyszülőként melléd állnék és segítenék felnevelni a picit, mintha az enyém volna, ha beleőszülnék, akkor is. Van egy gyerekem, most már tudom milyen az, amikor a méhedben ott van valaki. Nem tudom miért gondolnak úgy az emberek a magzatra, mintha nem is élne amíg meg nem született. 11 hetesen láttam Őt először ultrahangon: mindene meg volt már. Feje, kezei, lábai, ujjai, orra! Komplett kis emberke még kikaparható korban az orvosok szerint. Hát szerintem nem! És legkevésbé Ő tehet arról, hogy benyaltátok kedveseim, hogy a szex az csak szex és minden embernek jár. És nem ez a két fiatal az igazán vétkes, hanem azok, akik ezt a felfogást magukévá teszik és nem tanítják meg a gyereküknek, hogy a szex az nem csak szex és hogy az elvetetés az gyilkosság. Ennyi.
2016. dec. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!