Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm terhes lett. Mit...

Barátnőm terhes lett. Mit csináljak? Én 17 vagyok, ő 14, de nagyon megszereténk tartani a picit. Még a szülei nem tudnak róla.

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 00:21
1 2 3 4 5
 21/45 acelsziv ***** válasza:
100%

hja kiszakadt. Egyáltalán miért is kell egy kiskorúval szexelni?

Esemény utáni tablettáról hallottatok már?

Apukám az én lányommal csinálnád ezt meg a saját kivágott beleiddel fojtanálak meg.

2016. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
67%

Kamuzol.

Ha megsem, gyanitom, nem iden barnultatok. Foleg itt divat ez.

Ne szaporodj mas adoforintjaira!!!

2016. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
76%
Ha kiszakadt az óvszer, akkor esemény utánit kellett volna bevenni! Az csak az egyik dolog, hogy gyerekek vagytok még egy gyerekhez nagyon is! Másik, hogy nincs semmi bevételetek. Nem egy játékbaba ám...foglalkozni kell vele! Van olyan baba, aki éjjel-nappal fél órákat alszik egyszerre. Azt hogy bírnátok? Nem lehet ám éjszaka bulizni járni, és vasárnap délben kelni... És nem kevés pénz! Ha a szüleitek szeretnének még egy gyereket nevelni, eltartani, akkor csinálnának nektek egy kistestvért! Ráadásul egy 14 éves Kislány teste nem egy terhesség kihordására és szülésre van kitalálva!!! El tudod te képzelni, milyen megszülni egy gyereket??? Neki ez hatalmas trauma lenne testileg, lelkileg is. Bár az abortusz is. Hát mindenesetre gratulálok nektek. Ennél ostobább dolgot nem is alkothattatok volna! Remélem tényleg csak trollkodsz ezzel a kérdéssel.
2016. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az igazság. Az abortusz meg elég fájdalmas lenne. Mondta nekem hogy nagyon szeretné a babát megtartani, én is így vagyok vele. Az abortuszon kívül nincs más módszer?
2016. dec. 1. 09:55
 25/45 anonim ***** válasza:
58%
Az abortusz nem fajdalmas. Amugy ezt majd a lany szulei fogjak eldonteni, h megtarthatjatok-e a babat. 18 ev alatt a szulo beleegyezese kell ahhoz, h megtarthassatok a gyereket. Remelem, ugy fognak donteni, h nem. Sajnalom, h ez tortent, de nagyon eretlenek vagytok egy babahoz. fogalmatok sincs rola, h mekkora felelosseg.
2016. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
71%

Ha már bent van, szerinted milyen módszer van még? Ki nyilván nem fogja kakálni, felszívódni sem fog, akkor szerinted?

Fájdalmas egy abortusz? Mert egy szülés 14 évesen az nem az... áh, dehogy... És mi lesz utána? Éjszakázni, a kislánynak egy darabig biztosan oda az élete, a jövője, se iskola, se munka, se tizenéveseknek való élet...

Beszéljetek sürgősen a szülőkkel, hátha nekik több eszük van...

2016. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Ha ki szakadt az óvszer miért nem mentetek nőgyógyászhoz esemény utáni tablettát íratni? Nem kell szülői kíséret a nőgyógyászhoz..
2016. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
80%
Az abortusz fájdalmas? Viccelsz? Akkor a szülés mi?
2016. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti csak kamu..vagy kommentvadász...
2016. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
77%

Uram magasságos! Tényleg őszintén remélem hogy csak unatkozol!

Csak nekem morbid ebben a korban ez a korkülönbség egyébként?

Szerintem azt sem tudjátok -legalábbis a kislány (mert félreértés ne essék, az!) hogy mi az az esemémy utáni..

Gyerekként meg nem kellene felnőtteset játszani!

Fáj az abortusz? Nekem nem volt így fizikailag nem tudom, de a lelki részét mégcsak el sem akarom képzelni!

2 gyereket szültem, na az fáj! De nem csak az a rossz, de a terhesség sem feltétlenül leányálom ám!

Ha valóban használtatok óvszert az jó, de amint észleltétek a bajt a lánynak azonnal szólnia kellett volna a szüleinek és amíg az apja belőled veri ki a @#$%t éppen, addig a lánynak az anyjával a nőgyógyásznál kellett volna toporzékolnia!!

Dícséretes hogy vállalni akarjátok, de ember gondolkozz már!!

Én mondhatni abortusz ellenes vagyok, de itt még én is támogatnám!


Mindenesetre kérlek majd írd meg nekünk apuci reakcióját, szerintem mindenkit érdekel!

2016. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!