Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm terhes lett. Mit...

Barátnőm terhes lett. Mit csináljak? Én 17 vagyok, ő 14, de nagyon megszereténk tartani a picit. Még a szülei nem tudnak róla.

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 00:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz könnyű menet, de ha szeretitek egymást, kitartok egymás mellett, menni fog és persze ha a család is támogat titeket. Sok sikert a továbbiakban!
2016. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
80%
Akár mennyire is szeretnétek a babát de ne!! Nagyon nagy felelősség és 14 éves barátnőd nekem még tanulni a kell nem fog tudni egy gyerekkel foglalkozni ugyan úgy van ez veled is.
2016. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
68%
sZERINTEM IGAZA VAN AZ ELÖTTEM SZÓLÓNAK.
2016. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól számolom lassan megszületik a Pici! Hogy vagytok?
2017. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
72%

Én nagyon drukkolok nektek. Nem a legrosszabb dolog az életben, ha az embernek gyereke születik. Persze túl korai. De ő semmiről se tehet, ő a gyereketek az első perctől fogva. Rémisztő, hány nő ölette már meg a gyerekét az ismerősi körömben is! Épp egy 3 gyerekes anya mesélte minap, hogy elvetette a gyerekét. Elképesztő. Én, aki nem akartam, nem szerettem a gyerekeket, még terhesen se fogtam fel igazán, mekkora szerelem előtt állok, mióta megszületett és szembesültem vele, hogy kezdettől fogva Ő fejlődött bennem, el nem tudom képzelni, hogy bármilyen oknál fogva abortuszt engedjek a gyerekem ellen. Komolyan mondom, ha megerőszakolnának, akkor sem. Mert az a kicsi az ÉN GYEREKEM lenne. És nem tehetne semmiről. Elhitették velünk, hogy a gyerek csak azután gyerek, miután megszületett. Mintha előtte nem is élne. Hallottam egy tragédiáról, ahol az anyát szülni vitte az apa és karamboloztak. A nő és testében a baba meghalt. De a hírekben az volt, hogy egy ember meghalt.


Majd írjátok meg, hogy vagytok. Ha nehéz lesz is, ha kettébe tört is sok tervet, ti döntöttetek jól. Nem könnyű másként gondolkozni, mint a közfelfogás, amely szerint nagyobb bűn megtartani egy nem ideális körülmények közt fogant gyermeket, mint megölni.

2017. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!