Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért pont a hagymatol undorod...

Miért pont a hagymatol undorodom? Ti hogyan orvosoltatok az ilyen problemat?

Figyelt kérdés
Szóval 7hetes vagyok most. 1hete a hanyok, s kimondottan a hagymàtol undorodom. Ha csak rà gondolok,hogy piritom... ki vagyok. Minden nap fozni kell ugye es a legtöbb etelbe kell hagyma. Ami porkoltes alappal készül pl. De próbálom kerülni nem mindig sikerül. :D attol.mert en nem szeretem most a pàrom igényli :D szóval ti hogy kezeltétek az ilyen problemat? :) hogyan kerulnétek el? Ha csak le irom hagyma ... hanynom kell.
2016. dec. 1. 05:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én férjem gyakran 12 órát vagy annál is többet dolgozik. Mégis amikor rosszul voltam segített főzni, bevásárolni és takarítani. Szerintem, ha a nő is dolgozik vagy beteg, akkor meg kell osztani a házimunkát. Pedig a férjem nem egy papucs tipus, de a terhesség elején mindent szó és sokszor kérés nélkül megcsinált.
2016. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elég hagyományos értékrendel rendelkezem sok szempontból. De ez a "nő dolga a főzés" azért nem teljesen állja meg a helyét.

Ha a férjed eltöri a kezét/lábát gondolom te is lenyírnád helyette a füvet, segítenél neki fürdeni, öltözni, mondhatni kiszolgálnád.

Ha neked valami probléma lesz a terhességeddel (ne legyen!), de be kell feküdnöd a kórházba, vagy szigorú fekvésre ítél az orvos, ilyen-olyan okok miatt, akkor se fog főzni?

Ha lázas beteg van, influenzás, akkor is neked kell főzni?

Te nem vagy jó, egy kis empátiára lenne csak szükség az ő részéről. Pár hétig a rendelt kaját is meglehet enni.



Mondjuk lehet én látom rosszul, de nálunk ez nem olyan nagy tragédia, a férjem is szokott néha főzni, mert szeret is, takarítani is közösen szoktunk. Ha be kell hordani a fát, akkor közösen hordjuk be és még sorolhatnám. Magától teszi, sosem kértem.

Annak idején a szüleinél is besegített a takarításba (pl. porszívózás), ugyan úgy ahogy a fűnyírásba.

2016. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Félre ertitek. :) tud s szokott is főzni. :) anyukajahoz nem.tud menni 500kmre van tollunk a család. 😯 szoval ez kilove. :) sokat segít. mos foz takarit. :) onellato hala istennek. 😂 De ensem varhatom el tőle mindig. :) s igazabol nem is akarom :) mivel en nem dolgozom ugy érzem megtehetek ennyit. :) csak.ugye hogyan enyhitsem ezt az undort. :) :D na de majd a hagyma krém hatha jobb lesz.  köszönöm hogy vettetek a fatadsagot a valaszokhoz. :)
2016. dec. 1. 12:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Ismerős :D A hagymával én is így voltam sokáig, de nekem egyre durvult, már szinte mindentől undorodtam, a konyha közelébe sem mentem, pedig előtte újítottuk fel, imádnom kellett volna. Annyira utáltam, hogy egy pohár vízért is néha a férjem ment (na jó, ha muszáj volt, megtettem, de tényleg, volt hogy megkértem rá). Hagymásat nem főztem. Mikor nagyon durva volt a helyzet, akkor mást sem. Mai világban már nem fogtok emiatt éhen halni. :)

Majdnem a 20. hétig szenvedtem így, aztán szép fokozatosan elmúlt szerencsére.

2016. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!