Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis súlyú, vékony kismamák!...

Kis súlyú, vékony kismamák! Ha megkérlek mesélnétek nekem a terhesség, várandósság időszakáról, illetve ami azután jött? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

(Először is nem szeretem a terhesség szót, sértőnek tartom a gyerekre nézve, de nyilván egy édes teher. :) )


Én nagyon nehezen hízom, sajnos 14 évesen voltam max 48 kg, aztán pár hét kórházban töltött betegeskedés után 10kg-val kevesebben jöttem ki a kórházból, és azóta nem tudom visszaszedni..


Jelenleg 25 évesen 43 kg vagyok és 165,5 cm. 46nál több nem is voltam már 10 éve. Érdekelne, milyen tapasztalataitok voltak vékonyan a gyerekvárás alatt. Más volt e, mint a normál BMI testtömeg indexű kismamáknál, az orvosok, a védőnő illetve a terhesgondozáson mondtak e valami hasznosat, illetve riogattak e, hogy veszélyes stb.

És hát nyilván a szülés is érdekelne, hogy mennyire volt problémamentes, vagy csak a császár jöhetett szóba? A véres részletek is érdekelnek, ha valaki nem fél megosztani velem :)


Illetve a szülés után a regenerálódás mennyi ideig tartott, mit tapasztaltatok (has, mell, illetve lent)


Köszönöm előre is a nyitottságot, és ha szántok rá időt!


6 hkm



2016. dec. 2. 17:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz le, én mindenkinek maxot adtam! :) Köszönöm még egyszer mindenkinek!
2016. dec. 3. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!