Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes terhesség, normális,...

4-5 hetes terhesség, normális, hogy még semmit sem látnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy később fogant, hivatalosan 5+4 hetes lennék, de csak 4+4 vagyok, mert a tesztem 1 hét késés után lett csak pozitív. Azért mentem be az ügyeletre, mert volt egy enyhe rózsaszínes folyásom. Szerencsére azóta sincs semmi. A hcg akkor 205 lett, ma már 630, szóval ez jó jel. Az ultrahangon viszont még semmi, de semmi nem látszik. Megijesztettek, hogy lehet méhen kívüli is. :( Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 5. 15:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szombaton este volt 205, ma reggel 630
2016. dec. 5. 15:12
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezert mondjak, hogy 6-8 hetig erdemes varni.
2016. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.de az nem, h ilyen koran mentel, feltève, ha gondod volt annò
2016. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem azért mentem ilyen korán, mert nem bírtam várni. Ügyeletre rohantam rózsaszín pecsételés miatt. Kaptam utrogestan-t. És ott vizsgáltak, ultrahangoztak, mára visszahívtak. Csütörtökre megint...
2016. dec. 5. 15:20
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
A terhességed nem függ attól, mikor csináltál tesztet, utolsó menzesztől számolják és az, hogy mikor lett pozi nem sokat jelent. Lehet, hogy túl korán mentél, de méhen kívülinél pl. az a jobb ha minél hamarabb kiderül, mert veszélyes állapot. Egyébként 4 hetesen biztosan nem látszik semmi, én akkor voltam szűrésen és nem látszott a terhességből semmi hüvelyi uh-n, nem is számítottam rá, hogy terhes vagyok.
2016. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nagyon jó géppel pár mm-es petezsákot lehetne látni. Kicsit gyengébbel pedig nem feltétlenül látják ilyenkor még. Méhen kívülinél szerintem nem véreznél ennyire korán. A hcg-t most nem tudom így fejből, de ha jó az emelkedés mértéke, akkor az alapján is kizárható a méhenkívüli. Ne aggódj! Mikorra hívtak vissza?
2016. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*Ja, bocsi, a kérdésem nem aktuális :), csak írtam közben, mikor te is :)
2016. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5 hetesen nagy nehezen petezsákot találtak, de igencsak keresni kellett. Rosszabb uh géppel meg simán észre sem vették volna. Szerintem ne aggódj!
2016. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4+4 már látszott a petezsák, de az enyém középidőben fogant (biztos). De jó gép kell hozzá.

Itt vannak a hch szintek:

[link]

Ha duplázódik 2 naponta, az jó jel. Ezzel szokták kizárni, hogy méhen kívüli, azért hívtak vissza szerintem.

2016. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem nem aggódni. Csak eddig a folyás miatt aggódtam, utána, hogy emelkedjen a hcg. Most meg amiatt, hogy méhen belül legyen. Igen, az orvos is azt mondta, hogy a hcg szintem is azt igazolja, hogy nagyon fiatal terhesség. És én is tudom mivel csak pénteken lett egyértelműen pozitív, előtte csütörtökön csak időn túl lett halványka. Csak belém ültették a félszt, hogy ez lehet méhen kívül is. Bár mondták, hogy látnak egy megvastagodást, szerintük ott lesz, de nem merik még rámondani, hogy méhen belüli. Most meg ha picit görcsölök vagy fáj a derekam már rettegek, mert persze, hogy utána olvastam a tüneteinek...
2016. dec. 5. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!