Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szed progeszteron pótlót:...

Aki szed progeszteron pótlót: Napi hányat szedtek? Mikor kell abbahagynotok és hogyan fogtok leállni vele? (hogyan csökkentitek az adagot)

Figyelt kérdés
természetesen olyanok válaszát is megköszönöm, akik régebben szedtek és van tapasztalatuk
2016. dec. 13. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én napi 2 szemet szedtem. A 12.héttől kellett csökkentenem a 14.hétig fokozatosan. 3 napig szedtem 1 szemet,aztán 2 naponta egyet majd 3 naponta egyet,nekem így mondta a dokim. Nem volt semmi problémám. 23hkm
2016. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én reggel használok 1 Crinone gélt, napközben 2 Utrogestan-t, este pedig 1 Prolutex injekciót adok be magamnak. (Lombikkal sikerült)
2016. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

A kisfiammal 2x2 utrogestan hüvelykapszula volt, 12 hetesen kezdtem fokozatosan csökkenteni, reggel 2, este 1 majd 1-1 majd csak 1 ez kb 2 hét volt.

Most Duphastont szedek napi 2 szemet, ezt is 12 hetes korig, utána napi 1-et, ha jól számolom 5 szem fog maradni szóval 5 napig.

2016. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En jelenleg hasznalok 3*2 utrogestant. 6 hetes vagyok es verzek. Ha eljutok odaig akkor 12.hetig ilyen adagban aztan csokkentjuk.
2016. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!