Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az amit terhesség előtt...

Mi az amit terhesség előtt megtettél volna de már nem tudod?

Figyelt kérdés
Már ha van ilyen nektek. Természetesen nőktől kérdezem. Szülés előtt még csinos fiatal nőként mi az amit úgy érzitek h kihagytatok az életetekből,de már a terhesség vagy a már megszületett gyerek miatt nem tudod annyira megvalósitani?

2016. dec. 13. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2016. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont keszultem lefutni a kovetkezo evi maratont, amikor varatlanul terhes lettem :D de ez nem olyan dolog, amit azota is banok. Par ev mulva megtehetem, ha lesz idom edzesekre:D
2016. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, mindent meg tudok/tudnék tenni, amit elötte.
2016. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Átmenni a ceruzateszten... :D
2016. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Mi kulfoldon elunk, raadasul uj helyen, szoval senkit sem ismerunk. Csak a ferjem van, a gyerkoc, kisteso a pocakban es en, ennyi, senkire sem szamithatunk. A ferjemmel tehat nem tudunk elmenni kettesben sehova. Eppen fogadhatnank babysittert par orara, de annyira meg nem akarunk menni. Akkor mar inkabb elmegyunk egy csaladi vacsira egy etterembe.

Szoval igazabol vannak olyan dolgok, amiket nem tudok/tudunk megtenni, de csak azert, mert annyira nem fontos vagy mert nem is akarjuk annyira.

2016. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Úgy képzeltem hogy majd szerelmes leszek, hosszas járás után eljegyzés, házasságkötés, majd jópár év múlva gyerek, ehelyett teherbe estem az első együttlét alkalmával olyantól akivel bár nagyon összhangban vagyunk és egyformán képzeljük el a jövőt, de szerelmes nem vagyok és így ennyi év után kétlem hogy beleszeretnék. Na ez az ami kimaradt és sosem lesz
2016. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Szülés után is csinos, fiatal nő vagyok. Egyébként tényleg nincs semmi, amit ne lehetne megcsinálni, nem ért véget az életem a szüléssel. :)

Terhesség és szoptatás alatt voltak lemondások, (imádok kávézni, Pl.), de már mindent lehet. :)

2016. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Mindent lehet gyerek után is. Kicsit néha körülményesebb, de boldogabb az élet gyerekesen!
2016. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Többet szexelnék! Eegész terhességem alatt elvagyok tíltva és még csak 24 hétnél járok.
2016. dec. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szülés utàn is lehet mindenki csinos és fiatal :)
2016. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!