Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hölgyek akik 19-20-21 évesen...

Hölgyek akik 19-20-21 évesen szültek, hogy bírtátok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, van egy 26 éves párom. Szeretném tudni, hogy akik ilyen fiatalon szültek, hogyan bírták? Hogyan oldottátok meg? Párotok támogatta hogy babátok legyen? Nálunk furcsa a helyzet mert szerintem még bizonytalan, hogy szeretne e gyereket mostanaban vagy sem. ( egyszer azt mondja hogy ha lenne imádná és alig várja hogy legyen ez tobbszor fordul elo, es van amikor az ellenkezojet mondja). Anyagilag hogy oldottátok meg?

2016. dec. 20. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Csakhogy az embernek biológiai órája is van, kedves előttem szóló.

És az bizony mást diktál.

Az első szülést legjobb 18- 24 éves korig intézni, nem a bulizás miatt, hanem az egészség miatt,a női test rugalmassága miatt.

Az átlag életkor 65 év hazánkban. Ki fogja felnevelni , iskoláztatni, útjára indítani annak a gyerekét, aki a kései szülést választja?

2017. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Egy huszonéves fiatal különösebb gond nélkül bírja a babázás minden velejáróját, az esetleges éjszakázást, az állandó odafigyelést,amikor már tud járni a baba,a futást utána. Bírja és észre sem veszi a szervezete ezt a fajta megterhelést.

De egy 45 éves? Csak nehezen, ideig-óráig, aztán kidől, bármennyire egészséges is, Az ő szervezetének már nagyszülő tempó való .

2017. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen szültem. Imádok fiatal anyuka lenni. És még mindig fiatal leszek akkor is, amikor a fiam már leérettségezik :D Anyagiakról annyit, hogy most a férjem dolgozik, én ösztöndíjas vagyok, még van egy évem az egyetemből. Nem élünk nagylábon, de mindenünk megvan, ami szükséges. ha a baba 2 éves lesz,én is munkába állok, akkor még könnyebb lesz
2017. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem 45 évesről beszéltem. Szerintem az ideális kor 30-32, de még 35 sem késő. Akkor még egyáltalán nem öreg az illető, és mire a gyereke 20 éves lesz, még mindig fiatal.
2017. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mind a ketten dolgoztunk és albiban laktunk mikor babás lettem. 20 éves voltam,a párom 28. Szépen megoldottunk mindent. Most van egy 2 éves gyönyörű fiunk és 20 hetes pocaklakó. Imádok anya lenni,minden nehézséggel együtt ez a legjobb dolog ami valaha történhetett velem.
2017. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!