Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek valaki, vagy...

Van köztetek valaki, vagy ismertek valakit aki farfekvéses babát hüvelyi úton szült?

Figyelt kérdés

Nem lett gond, minden rendben ment,nagyon nehéz volt?

Én 3. babámmal vagyok 31 hetes terhes. A másik két babám simán született, de ők korán fejvégűbe fordultak. Most a pici még faros(nem lábtartásos). A dokim azt mondta,ha így marad, akkor is megpróbálhatjuk a sima szülést. Én is így szeretném, de azért van bennem félelem, ezért várok tapasztalatokat.



2016. dec. 21. 08:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bízom benne, hogy még azért megfordulhat!
2016. dec. 23. 17:17
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy szintén Zalaegerszegen szült anyukát, neki az első babája volt faros. Azt mondta, hogy az erőlködéstől bevérzett a szeme, de amúgy nem volt semmi gáz, szépen megszületett a kisfiú.

Bízz benne hogy még befordul, épp ma beszéltem egy kedves ismerősömmel, ma hajnalban született meg az unokája, a 34. héten ő is még faros volt, de azóta befordult, igaz, a kezét már nem tudta visszarendezni, úgyhogy Superman-ként tört utat magának. Ő is első baba.

2016. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Faros szüléssel nincsen tapasztalatom, de nekem a 39. héten fordult be a babám, úgyhogy tényleg az utolsó pillanatig van rá esély. :)
2016. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Még befordulhat a babád ilyenkor. Én ikrekkel vagyok várandós, és a B babám, aki eddig haránt volt, épp ezen a héten fordult be fejvégűbe (pedig nem vagyok egy nagy darab nő, mégis volt helye a babának a tesója mellett még 90 fokot elfordulni).

A családomban sajnos tragédiával végződött egy faros hüvelyi szülés (még a nyolcvanas években), de ettől függetlenül több szerencsés kimenetelű faros hüvelyi szülésről tudok.

2016. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Reménykedem! Annyi a baj, hogy valószínűleg korábban érkezik, "habitulális koraszülőnek" számítok,35-36 hétre várható a szülés !

Kellemes Ünnepeket kívánok nektek! :)

2016. dec. 24. 14:53
 16/17 anonim ***** válasza:
szia! Az egyik válaszoló vagyok. Mi újság veletek?
2017. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm kérdésed! Sajna a helyzet még változatlan, még mindig faros :( 34 hetes vagyok, még reménykedem...
2017. jan. 15. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!