Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a babát ebben...

Megtartanátok a babát ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szüleim telkére építkeztünk (36nm) szoba-konyha-fürdöszobát. Jelenleg mindketten dolgozunk de nekem nincs meg az 1 éves munkaviszonyom. Én jelenleg 80.000 ezret párom pedig 150.000-178'000 ft keres attól függ hogy szombaton bemegy-e!

Van 2 autónk, félretett pénzünk nincs. A rezsit édesanyámnak adom ami olyan 25.000ft téli idöszakban hozzá jön a tüzelőfa.

Igazából kisebb megszakítással 10éve vagYunk együtt, párom 29éves én pedig 24 éves.


2016. dec. 25. 17:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hogyne, megtartanám. Az egyik autót azért eladnám.
2017. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kb ilyen idősen és ilyen körülmények közt mentünk el 2 gyerekig. Aztán jött a csoda, tudtunk lakást venni, jött még egy gyerek. Aztán újabb menetrendszerű csoda, házat építettünk. Még két gyerek. Boldogok vagyunk, ahogy ti is azok lesztek, mert nem azokon a dolgokon műlik, amit írtál! Boldog anyuka vagy, csak vedd észre!
2017. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megtartanám. Mire megszületik, úgy lehet meg lesz az 1 év is.
2017. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem kell anyukád, apukád reakcióival foglalkozni.Örülni fognak, majd ha megszületik, és babázhatnak, unokázhatnak.
2017. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!