Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves lány vagyok. Terhes...

17 éves lány vagyok. Terhes vagyok ma tudtam meg, és a szüleim nem engedik hogy megtartsam. Ha meg akarom tartani, kell hozza szülői engedély?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 21:37
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%
Egy keresetből 3an megélni+lakást fenntartani, tudod mi az? Vagy anyósék nyakára mentek? És ha 2év mulva lelép a párod? Vagy méghamarabb?
2016. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%
utolsó: egy kereset + segítség ügyesen meg lehet élni....tény nem sokáig ezért írtam pl én is, hogy kell egy végzettség. (normális) Férjem dolgozik + albit fizetik még. Sajnos elég drágák magyar fizetés meg vicces. de nyilván mi se évekig élünk majd így.
2016. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
8%
Amit a 29es irt hulyeseg,nehogy rahalgass,vetesd el mihamarabb amint csak lehet,ha nem akarsz minimum12evi szenvedest magadnak,vagy talan tobbet is...mert a mai gyerekekkel amugyis nehez...
2017. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
46%
32! Pont ez azaz, hogy kell a +segítség! De a szüleire nem számíthat, szóval marad az egy kereset...
2017. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
16%
Ja, meg nagy mellénnyel írta is, hogy nem kell a szülei segítsége...a kérdésem továbbra is az, hogyan képzeli egy keresetből megoldani a lakhatást, kaját, ruházkodást + minden ami a gyereknek kell?
2017. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
22%

A felnott baratod se tudja,hogy lesz a gyerek? Durva, h kettotoknek egyutt sincs annyi esze, h vedekezzetek normalisan.


Ha a baratodra ennyit nem lehetett rabizni, h ne vagjon teherbe egy iskolas lanyt, akkor mit varsz tole, hogy fog gondoskodni rolatok?

2017. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
14%

33:

ugyan mirét írtam hülyeséget?

már nem azért, honnét mondom meg,hogy én hülyeséget írok ?:D itt vagy mellettem ?:D

az abortusztól sok rossz dolog lehet, és nekem sose volt abortuszom mégis a 2. babával hetente járon uh-ra az. 1. szülés utáni takarítás miatt. Gyorsan vetesd el peeeeersze, mert azt oylan egyszerű feldoglozni xD nekem ne jöjjön senki se azzal,hogy 12.hétig szabad....van gyereked? hallgattad meg a szívverésést 7.héten??? sok embert ismerek aki depressziós lett.

normális emberek vannak melletted akkor normális élete lesz a gyereknek, kicsi esély van rá, hogy fel tudod nevelni neveld.

2017. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
43%

Ha ennyi esze nem volt hogy vedekezzen ,hogy ne ejtsen teherbe,akkir hogy a feneben kepzeled te azt hogy majd egy sokkal nagyobb felelosseget tud majd vallalni!

Kettotoknek nincs annyi esze,mint a kiskutyamnak!

Ez nem a terhesseg ideje szerintem. Tanulni kene,tervezni a jovot,nem zulleni,es orrba szajba csinalni olyan gondolatokkal,hogy majd lesz valahogy...persze...valahogy mindig lesz....de az nem mindegy higy hogy...de valakinek mint pl.ahogy latom neked is tokmindegy,ugy hogy hajra,szuld csak meg,es jovore,vagy meg iden johet is a kovetkezo...Uramatyam...

2017. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
36%

37-Es azert kivancsi lennek hogy hany eves lehetsz te is ket gyerekkel a nyakadon...orulj neki,hogy nalad "jol mennek a dolgok" de attol meg nem kell.senkit sem rabeszelni a hulyesegre jol mondta a 33-as.

En annak a helyeben,aki segit nektek,en.biztos hogy nem segitenek,ha mar voltal olyan felelotlen hogy ket gyereket is csinaltattal magadnak,hat tartsatok is el iket akkor,de ez nem az en dolgom,ti dolgotok,ha nektek igy jo,akkor legyen jo...es ez nem megszolas,csak az en oszinte velemenyem...

2017. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
*38As voltam
2017. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!