Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves lány vagyok. Terhes...

17 éves lány vagyok. Terhes vagyok ma tudtam meg, és a szüleim nem engedik hogy megtartsam. Ha meg akarom tartani, kell hozza szülői engedély?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 21:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, írj nekem privátban, ha gondolod, fiatalok lelkisegélyezésévek foglalkozom :-) a fiatalkorú terhes lányok is gyakran jönnek hozzánk tanácsadásra, vagy csak pusztán beszélgetni. 😊

Szép estét.

2017. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, még nem írok túl későn! Ez nem a szüleid dolga, csakis a tiéd és a barátodé! Annak a kis manónak (remélem, még megvan), ti vagytok az anyukája és az apukája, akkor is, ha esetleg még ti is gyerekeknek érzitek magatokat. Nekem 16 évvel ezelőtt volt két abortuszom, azóta minden egyes nap megbánom. Ez komoly. Összeszámolva szerintem hetekben-hónapokban mérhető, hogy mennyit sírtam emiatt. Óriási lelki sebet tud okozni az abortusz az anyukának. Azóta lett 3 tündércuki gyerekem, és róluk is rengetegszer jut eszembe, hogy az a két kis babuci is ugyanilyen édes lett volna, ugyanígy szerettük volna egymást. Hallgass a szívedre, ne a sok "praktikus" jótanácsra!
2017. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
58%
Én ezt nem tudom megérteni,hogy miért biztatjatok folyamatosan a gyereket hogy szűljon,csak is magatokbol kiindulva. Szerintem meg nem a szulesnek van itt az ideje,ebben korban.
2017. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
22%

Én meg azt nem értem, miért beszéltek rá bárkit is az abortuszra. Nektek kell eltartani, vagy mi? A lány is meg akarja tartani, amint írta. És ez a kérdés még csak nem is a terhesség megszakítása kategóriában van. Nyugodjatok már le, nagy abortuszpártiak. Ha annyira jó buli az abortusz, hát csak hajrá, de minek kell szegény bizonytalan lányra ráerőltetni, hogy vetesse el a babát?

Amúgy, kérdező, mi a helyzet veletek?

2017. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

-- valami új részlet a kérdéssel kapcsolatban? --

Sikerült valamit elérni, lépni az ügyben?

2017. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!