Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves lány vagyok És terhes....

17 éves lány vagyok És terhes. Anyukámmal holnap akarunk menni a korhazba. Hova kell mennem és mit fognak velem csinálni? Ha a nő gyógyászatra kell mennem kell idő pont?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 14:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
Elmentek a nőgyógyászatra, megállapítják a terhességet, megkerdezik hogy meg akarjátok-e tartani. Kiadják a műtéthez szükséges vizsgálatok beutalóit (vérvétel,ekg, röntgen kell aut hiszem). A vizsgálatról annyit, hogy gondolom megvozsgál kézzek meg ultrahanggal. Ennyi. Hogy kell- e időpont azt nem tudom, nálunk nem kell de van ahol igen.
2017. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
45%
tegnap volt itt valaki, aki titkolta, de az törölve lett... szóval ha bevallod, hogy te voltál, akkor ez pont olyan kamu, mert tuti, hogy tegnap óta nem voltál a háziorvosnál.
2017. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
62%
és anyádnak egyébként is illene tudni ilyesmit.
2017. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Mindenkinek csak jár a szája, de azt se tudja mi az oka annak hogy elakarom vetetni, a mi családunkban nem lehet fiú gyereket megtartani, mert ilyen a génünk hogy izomsorvadásos lesz.

Csak lányt de azt megtartom ha az lesz. mert az egészséges. csak a fi

ú gyerekekre hat.

2017. jan. 1. 16:54
 15/29 anonim ***** válasza:
56%
kérdező, ne kamuzz. Azt mondtad nem akarod megtartani. És az hogy milyen nemű, ilyen korán nem fog kiderülni.
2017. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
21%
Nem hinném, hogy időpont nélkül fogadnak majd. Nem úgy működik, hogy te ma kitalálod, hogy holnap elmész, és akkor körül is ugrálnak... Na mindegy, büszke lehetsz magadra, meg remélem anyád is büszke rád. Én a héten feküdtem bent a nőgyógyászaton ( mert 1,5 éve minden igyekezetünk ellenére nem jön a baba), és a felvételnél egy abortuszos cigánylánnyal voltam együtt. Ne tudd meg, hogy beszéltek vele, meg akkor miket mondtak, amikor elment. Bár úgyis meg fogod tudni, téged sem hagynak majd. Remélem én is, hogy egy életre beleég a babád szívverése az emlékezetedbe...
2017. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%
Nehogy azt hidd, hogy holnap meg is mondják, hogy fiú vagy lány.. Szánalmas tudatlan kis pi*a vagy...
2017. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

18as. kint tagasabb...( ne magadbol indulj ki)

ha nem tetszik valami tarsd meg magadnak a véleményed! Ez az én életem azt csinálom amit én akarok senkire se tartozik.

2017. jan. 1. 17:15
 19/29 anonim ***** válasza:
15%
Jajj de nagy arca van valakinek, erre van eszed, de normálisan védekezni nincs, aztán meg hazudozol össze vissza. Inkább köpj föl és állj alá. Remélem a szüleid azért elmondták mekkora szégyen vagy.
2017. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

képzeld el hogy védekeztünk....

kiszakadt a gumi, és utána vettük észre én nem hazudok, ha neked meg úgy jön le hát sz*rok rá!

Semmi közöd az életemhez, a tiéd olyan unalmas hogy engem oltasz??! nem érsz elvele semmit mert magasról lesz*arlak téged is meg a véleményed!

(nem kell nekem senkinek sem a véleménye, nem is értem miért írtam ide.) na sziasztok

2017. jan. 1. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!