Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves lány vagyok És terhes....

17 éves lány vagyok És terhes. Anyukámmal holnap akarunk menni a korhazba. Hova kell mennem és mit fognak velem csinálni? Ha a nő gyógyászatra kell mennem kell idő pont?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 14:40
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ja és aki normálisan válaszolt, annak köszönöm.
2017. jan. 1. 17:27
 22/29 anonim ***** válasza:
37%
esemény utániról hallottál már? Kiszakadt a gumi de nem tettetek a terhesség ellen? Ki kell ábrándítsalak, nem védekeztél kicsi csillag, most meg rohansz kapartatni, hazudozol, anyuci kicsi büszkesége:-) remélem a pici buksidat megsimogatja a meghatottságtól könnyes szemekkel, mikor betolnak széttépetni a gyereked. Ha az én gyerekem lennél gondolkodhatnál hova húzol el otthonról amint betöltöd a 18at, nekem nem kéne egy ilyen szégyen a nyakamba mint te.
2017. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
30%
Igen a tiédhez képest unalmas, nem pakolom szét a lábam mindenkinek, pasinak, abortuszt végző orvosnak... és főleg nincs ekkora arcom a gyenge értelmi képességeimre, mint neked. Aki nem képes normálisan védekezni, mikor nagylányosat játszik, az a szememben a nullánál is kevesebb.
2017. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Nem érdekel mit mondasz.

Én nem pakolom szét a

lábam senkinek a barátom volt az első és ő is marad... ne indulj ki magadból... na. szia

2017. jan. 1. 17:38
 25/29 anonim ***** válasza:
47%
Akármennyire nem tetszik,igazuk van.Ha észrevettétek,ott volt a lehetőség,hogy írassatok esemény utánit.
2017. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
3%
kinek is lesz abortusza? Jééé nem nekem:-D Remélem anyád eltilt tőle egy életre.Felelőtlen gyereknek nem kell felnőttest játszani.
2017. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
23%
De ha most derült ki honnan tudod hogy fiú lesz? :D
2017. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
20%
utolsó, a kérdező egy kamugép, akinek még ahhoz sincs gerince hogy őszintén felvállalja mit fog tenni:-D
2017. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 paradicsom31 ***** válasza:
100%
Nem foglalkozz velük, úgy döntesz, ahogy akarsz, te életed.
2017. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!