Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusi szülés esetén meddig...

Júliusi szülés esetén meddig dolgoznátok az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végzek, elég nagy felelősséggel, ebből kifolyólag sok stresszel. Hibázás esetén erős leb*szás, nem túl segítő légkör, 1-2 olyan emberrel akik gerjesztik a feszültséget, kibeszélés, beszólogatások, stb.

Maga a munka ugye szellemi, de a stressz még nem terhesen is elég nehezen elviselhető volt (sírva hazaérés a munkából, stb.)

Még nem tudják hogy terhes vagyok, hamarosan bejelentem, de utána sem változna semmi.


2017. jan. 1. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
35-36. hetig.
2017. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha a mhelyi stressz olyan fokú, akkor nem terhesen is árt az embernek. Ha nem terhesen bírtad, terhesen se árt.


Stresszes pü-i területen 34. hétig dolgoztam. Nem ártott. A hőségriadó annál inkább.

2017. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Kb. ilyen légkörben a 36. hétig dolgoztam. Aztán a 37. héten szültem is. Ha még egyszer csinálnám, biztos, hogy nem maradnék a végéig.
2017. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem írtad hány hetes vagy,de minél előbb. Fontos a várandósság alatti pihenés, nyugodt légkör. Ha nem tudod kizárni a szúrkálódást, hogy kevés segítségez kapsz ne kockáztasd a te és a babád egészségét. (Persze lehet attól egészséges gyermeked, hogy végig stresszeled az egészet.)

Boldog babavárást!

2017. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én első terhességemmel 33. hétig dolgoztam , szinten elég stresszes helyen szinten irodai munka. 36. héten beindult a szülés.... Szerencsére minden rendben volt vele. Most második gyerkőcöt várom másik munkahelyen vagyok de itt iszonyú a légkör és az a rosszindulat és azért stressz is van emiatt. Most beszélek a főnökkel ha beleegyezik abba hogy itthon csináljam a munkát akkor májusig vállalom de ha be kell járni akkor következő naptól táppénz. Szinte biztos vagyok benne hogy az előző szülés is amiatt indult be hogy túl hajtottam magam. Ezt mègegyszer nem csinálom végig.
2017. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Addig, amíg úgy érzem, hogy bírom. (Idegekkel vagy fizikailag vagy bárhogy.) Ha megteheted, és nem hiányzik az az összeg, amivel a táppénz kevesebb, szerintem a baba érdekeit kell szem előtt tartani (meg persze a tiedet). Én legalábbis így fogom csinálni.
2017. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt Neked kell erezni. En 35.hetig dolgoztam tavaly terhesen. Ulo munka.
2017. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Arra gondoltam hogy megkérdezem hogy heti 1-2 napot maradhatok-e home office-ban. Ha igen akkor az a maradék 3 nap kibírható talán ilyen körülmények közt is.

2017. jan. 1. 17:39
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Én elmennék tp-re a helyedben, nem egészséges ez a környezet. Főleg, ha te is olyan típus vagy aki magára is veszi (nekem az jött le, hogy igen) és még otthon is ezen pörög.
2017. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Én sem maradék a helyedben.


Hasonló környezetben dolgoztam, egy este barnázni kezdtem és görcsöltem 5 hetesen, ügyelet... kímélő életmód, sok pihenés, Utrogestan, stb...

Bementem dolgozni, mert úgy gondoltam, hogy ülő munka, hát az kíméletes. Dolgozni akartam, a munkámat szerettem.

Kíméletes volt egy fenét, ekkor jöttem rá, hogy folyamat fel kell ugrálnom a nyomtatóhoz, közben "idióták" idegesítenek, a főnököm meg csak adta a melót folyamatosan. Én az a nagyon stresszelős, idegeskedős fajta vagyok, akinek fél perc alatt felmegy az agyvize, nálam a "lesz@rom tabletta" nem hat. Rohadtul fájt a hasam, alig vártam, hogy elfekhessek, hazaérjek.

Másnap elmentem tp-re és nem bántam meg, pénz az kevesebb, de sokkal-sokkal nyugodtabb vagyok, ég és föld.

Meglepően jól fogadták a főnökeim, "örültek az örömünknek", sajnálták, hogy "kiesek", de őszintén támogatták, hogy ne menjek vissza, mondták, hogy nem tudnak nekem olyan körülményeket garantálni, amik ideálisak lennének, meg "kivételezni" sem akarnak, nekem is nekik is az a legjobb, ha itthon maradok.

Nem fogom emiatt ingyenélőnek érezni magam, soha életemben nem voltam segélyen élő, mindig dolgoztam vagy tanultam.


16hkm

2017. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!