Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok es felfaztam....

17 hetes vagyok es felfaztam. Valami hazi praktika van ra?

Figyelt kérdés

Ma delutantol kezdodott. Faj az alhasam es a derekam is. Sokszor kell pisilnem, de egyaltalan nem keves jon, hanem mindig sok. Es kozben nyilal a hasamba, leginkabb jobbra. Szuro erzes van a huvelyembe.

Holnap reggel megyek a haziorvoshoz, viszek vizeletet is.

Addig mit tehetek itthon?? Valaki volt hasonlo helyzetbe?


2017. jan. 2. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyal rengeteget!!! Egyel vorosafonyat, C vitamint. Nem tudom, hogy terhesen milyen gyogyteat lehet inni, en ezekkel most nem mernek kiserletezni. Szerencsere a doki antibiotikumot fog felirni, ami gyorsan hat, holnap estere mar konnyebb lesz, ha rendesen szeded a gyogyszert! :) KItartast!
2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
A gyógyszertárba kérdezz rá a Canephronra. Gyógynövény alapú. De inkább keresd fel a háziorvosod!
2017. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nyitva a dm, ott lehet kapni vörösáfonyalevet. Nekem segített, de kell a doki is, hogy eldöntse, mekkora a baj. Én nem kaptam antibiotikumot.


De biztos, hogy nem a hasad görcsöl? Mármint a méhed?

2017. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vörösáfonya kapszula! Nagy adagban! De a lé is jó, amit előttem írtak, csak az baromi savanyú, kapszulázva könnyebb lenyelni.


Drogáriában, patikában kapható. Babának nem árt, olyan mintha vörösáfonyát ennél.

2017. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Voltam orvosnal nem talalt semmit a vizeletemben. Szoval nem ertem hogy mi lehetett a gond.. ma mar jobban vagyok.
2017. jan. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!