Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok és az...

Horváth Ibolyka kérdése:

36 hetes kismama vagyok és az lenne a kérdésem hogy aki velem egyidöve van neki is keményedik a hasa? Mert nekem nagyon keményedik és bele szokot nyilalgatni is de ez nem mindig van

Figyelt kérdés
most január 29 re vagyok kiirva ez koraszülèsre számithatok elsö kisbabám lesz nagyon fèlek :(
2017. jan. 5. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már megvan a babám, de 37. héten indított szülés volt. Iszonyatosan keményedett nekem is, már a 35. héttől, néha nyilallt is. Azt hitte mindenki, hogy könnyű szülés lesz, mert hamar megfordult, és a kis buksija félig beleilleszkedett a medencémbe már korán, aztán hiába indították el a szülést, meg generáltak fájásokat oxitocinnal, fél nap alatt sem tágultam, szóval császár lett. Ezt csak azért írom le, mert a kicsim maradni akart volna még, nem akart megszületni, pedig korán keményedett az én pocakom is, ráadásul elég gyakran. Szerintem nem lesz ettől koraszülött :)
2017. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megszulhetsz barmikor. Mar nem lesz koraszulott.
2017. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1# minek inditottak olyan koran? Akkor szoktak ha 40hetet tullèptèk.

Gond volt?:/

2017. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A babával nem volt gond, viszont nálam az utolsó pár hét volt kínszenvedés. PUPPP-ot (terhességi bőrkiütést) állapítottak meg, mindenhol, de szószerint nyaktól lefele viszkettem. Éjjel-nappal, nem aludtam és semmi sem segített. Az orvosom mondta hogy ez biztosan nem tesz jót a babának, hogy ennyire kivagyok, így mivel jól fejlett volt, emellett döntöttünk. 3hetet nem bírtam volna még ki :(
2017. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat csak már nagyon izgulok mert már nagyon szeretnèm ha meglenne de valamièrt mèg jol èrzi magát odabent :) a kislányom de volt ojan nap hogy nagyon nyilalgatot a hasam aljába de nem sokáig tartott most meg már 3 napja hogy a hüvejemnèl is nyilalgat voltam dokihoz ès aszt mondta hogy semi baj csak hüvejgyuladásom van de nem vagyok kinyilva! de már bem bánám ha neglenne :)
2017. jan. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!