Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja késik,3 tesztet...

10 napja késik,3 tesztet csináltam mindegyik időn túl mutat egy lehelethalvány pozitivat, lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
Egy ideje szeretnénk babát a párommal. Most már 10. napja késik tesztjeim idön túl mutatnak csak egy halvány pozitívat. Van mell feszűlés, fáradság, szúrkálva hasam de már nem tudom mjnek higgyek. Valaki járt már hasonló képpen?

2017. jan. 6. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál? Nekem 5 nap késés után rendes poz lett. Vagy valami nem jó a teszttel esetleg később fogant vagy millió más oka van. Szerintem jelentkezz be orvoshoz. Vérből pontoabban lehet meghatározni a hcg-t
2017. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha 2 csíkos, akkor terhes vagy :) nekem is időn túl lett pozi, most 12 hetes kismama vagyok :)
2017. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Németországban élek az első teszt nevét már nem tudom pontosan de mind 3 különböző volt, a másodiknak Trussa volt a neve a mainak pedig cyclotest.
2017. jan. 6. 10:51
 4/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked, én már nem tudom minek higgyek, jövő héten remélem már tud fogadni a doki. De a remény hal meg utoljára.
2017. jan. 6. 10:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia. Itt nemetben a leghobb a femtest. Amazonon aphotekaba lehet venni. Nekem azonnal pozitiv lett. 3 nappal mensi elobb. A legerzekenyebb teszt. Probald ki.6€ körul van attil fugg hol veszed.
2017. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már annyira elkeseredtem hovy nem tudom még teszteljek vagy sem..de ki kellene próbálnom. Volt régebb cisztám és akkor sem jött volt meg, de akkor nem is próbálkoztunk meg semmi fura nem volt..mint mell feszülés, szúrkálás és este óta picit szédülök, bár nem szeretnék semmit magamnak bemesélni.
2017. jan. 6. 15:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi 3 eve probalkoztunk. Nekem is volt ciszta polip most mutottrk loop konizacio val. Nem colt egyszeru. Plus a parommal is cannak gondok. De nem adruk fel. Es sinerult. Amikor meglattam a pozitiv tesztet el sem akartam hinbi. Bagy egy orat sirtam örömömben. De igaz. Mert a halvany semmibol olyan eros tesztem van hogy el sem hiszem.🤗. Ne add fel.
2017. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálokés nemcsak a babának hanem a kitartáshoz is. Példa értékű! Csak nem tudom már mire vélni az ilyen időn túli pozitívat...hogyha nincs semmi miért lenne pozitív. Ha meg van akkor miért nem rendes időn belúli normál csík...túl sokat pörgök rajta, de ez a várakozás, bizonytalanság kikeszit.
2017. jan. 6. 20:37
 9/13 Ronika86 ***** válasza:
Nem szeretnélek megijeszteni, de tavaly épp ezért műtöttek meg... mehenkivuli voltam... menj orvoshoz legyszives mert ez nem játék... én 60 db tesztet vettem ami mind halvány volt és idő túli .... terveztük a babát. Örültünk de el is voltunk keseredve. Meg hánytam is és teljesen terhességi tüneteim voltak.. elmentem doki hoz, aki semmit nem látott .. de a vérből kimutatták a 2 hetes terhességet .. aztán megint egy hétre rá hívtak hogy hátha látják már... fel voltam telve vérrel és azonnal a kórház és sorgossegi operáció .. kivettek a jobb petevezetom is.. kérlek menj el orvoshoz , mert ez nem játék .. Szeretném, hogy nálad minden jól alakulna és ezt nem kellene átélned és ha megkerhetlek írj ide is mindig hogy tudjuk mi újság veled .
2017. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, utóbbi nagyon sajnálom ami veled történt...Mára már mejött a menszeszem, sajnos de legalabb tudok valamit.Gyanítom hogy utaztunk sokat meg eléggé náthás is voltam és az zavart így meg. Végülis ahogy haza értünk már pár orára barnáztam is. Visszatértem a normális kerékvágásba. Bár 5 hónapja voltam dokinál és akkor minden rendbe volt mindenképp elmegyek még. És köszönöm
2017. jan. 7. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!