Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog 2017 Szeptembereben...

Ki fog 2017 Szeptembereben szülni? ki tesztelt nemrég pozit? Tapasztalatok? Tünetek? Volt már valaki orvosnál?

Figyelt kérdés

Varom a tapasztalatokat, élményeket , velemenyeket !

Jo lenne olvasni elsô orvosi vizsgalatrol , elsô ultrahangrol , kinek milyen tünetei vannak , mi segít a nehéz napokon ( pl hányinger )

Beszélgessünk , osszuk meg egymással a kilenc hónap tapasztalatait !

Legyszi mindenki írjon azonositaskepp egy betűt hogy tudjuk mit ki irt !

M.



2017. jan. 9. 14:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/156 A kérdező kommentje:
Baba olajjal próbáld a pocakjat masszirozni óramutató járása szerint .Amikor lent jársz a köldök alatt pont akkor néha ugy lefelé iranyuloan is masszírozd .Sokat segít .Nekem anno sokat segített .Többszor is lehet naponta ! Vannak youtouben erre való videók !
2017. jan. 10. 11:08
 32/156 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy összejöttünk itt néhányan. Segítsetek! :)

Még tavaly befizettünk a párommal egy wellness pihenésre, jövő hét csütörtökön indulunk. Így viszont, hogy közben összejött a baba...mi az, amivel árthatok neki? Gondolom ne szaunázzak, illetve üljek a gyógyvízben. Jövő szerdán megyek a nőgyógyászhoz, de addig is bármi tanács jól jön.

E.

2017. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/156 anonim ***** válasza:
100%

14#-eske vagyok.

Kismamák szeretnék érdeklődni, hogy 4h+3naposan nem korai még nekem ez a reggel óta tartó iszonyatos gyomorégés?Van rá valami praktika?

Köszönöm

N.

2017. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/156 A kérdező kommentje:

Szia N !

Nekem is volt mar a kimaradó mensi idején !És nem csak reggel!

Most felváltotta a hányinger !

5+6 vagyok ma

2017. jan. 11. 12:01
 35/156 anonim ***** válasza:
100%
3 as vagyok. Voltam orvosnak. Nem latott semmit csak petezsakot. Ez nem jo jel mert penteken màr 7 hetesek leszünk...volt hcg kontroll. Penteken pedig uh kontrollra kell mennem. Hat kivancdi leszek...3 eve vartuk most meg semmi mèg...
2017. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/156 A kérdező kommentje:

3-as szorítok neked ! Tudom min mész keresztül ! Egyszer volt nalam is igy , de nekem nem jo vége lett, bar nalam ugy volt hogy volt petezsak , ami nőtt nőtt baba nélkül .Missed ab .8. Heten szakítottak meg ! Most is felek mert jovo heten megyek előszor ...akkor leszek 7 hetes !

Annyit tudok mondani hogy bizakodjal, legyel pozitiv ...ne olvass remtorteneteket! En nagyon szorítok hogy legközelebb megtalálják ! Reméljük csak elbújt ! Nagyon drukkolok !!!

2017. jan. 11. 13:08
 37/156 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 14-es! Nekem is volt gyomorégésem viszont amilyen gyorsan jött olyan gyorsan ment is.:) a hányinger is csak pár napig tartott.


Ez amúgy nem jelent rosszat? Semmi tünet csak mellfájdalom.


Kedves 3-s!

Próbálj meg nem aggódni, tudom könnyű azt mondani. :/ veled vagyunk!

T

2017. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/156 anonim ***** válasza:
100%

Ui: 5+2 napos vagyok

T

2017. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/156 anonim ***** válasza:
100%

Kedves T!


Köszönöm a válaszod :)

Szerintem nem kell aggódnod , nincs semmi probléma :)A cicifeszülés jó jel :)Csak pozitívan :)


Én első terhességemnél hőmérőztem , de megfogadtam hogy soha többet nem vizsgálgatom magam ,mindennek úgy kell történnie ahogy meg van írva... Én 6,5 hetesen vetéltem el és előtte 2 nappal leesett a hőm,akkor már tudtam hogy gond lesz....

Most így 1,5 év után "érettebb" fejjel próbálom inkább kiélvezni a terhességem a rosszullétekkel együtt :)


N.

2017. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/156 anonim ***** válasza:

3-as nagyon szorítok!!!

Minden rendben lesz

Én is pénteken megyek dokihoz ;)


Az emeléssel mi a helyzet?

Szerintetek hány kilót lehet emelni?

Tudom annál akinél kis tesó van muszáj emelgetni akár a 10 kilókat is :))

Csak úgy kivi vok

15ös voltam.

Sz.

2017. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!