Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog 2017 Szeptembereben...

Ki fog 2017 Szeptembereben szülni? ki tesztelt nemrég pozit? Tapasztalatok? Tünetek? Volt már valaki orvosnál?

Figyelt kérdés

Varom a tapasztalatokat, élményeket , velemenyeket !

Jo lenne olvasni elsô orvosi vizsgalatrol , elsô ultrahangrol , kinek milyen tünetei vannak , mi segít a nehéz napokon ( pl hányinger )

Beszélgessünk , osszuk meg egymással a kilenc hónap tapasztalatait !

Legyszi mindenki írjon azonositaskepp egy betűt hogy tudjuk mit ki irt !

M.



2017. jan. 9. 14:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/156 anonim ***** válasza:

Voltam dokinàl...minden rendben úgy örülök .

Szívhang jó 😍


Sz.

2017. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/156 anonim ***** válasza:

Gratulálok Nektek csajok! Jó ilyeneket olvasni. :-) Én csak jövő hét szerdán megyek dokihoz...de nagyon izgulok, hogy minden rendben lesz-e.

E.

2017. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/156 anonim ***** válasza:
Nagy gratula!!Micsoda megkönnyebbülés lehet! Hanyadik hétben jársz? Tüneteid vannak?A.
2017. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/156 anonim ***** válasza:

Köszönöm 😘

7 hét 5 nap,tünetem alig van cicifeszülés,puffadás néha egy kis hányinger...mondtam dokinak h nem e gond h alig van hányinger...kérdezte hiányzik? 😄

Elsőnél 12 hétig az volt egész nap...

Mehetek védőnőhöz is,kaptam beutalót.

Lassan el kell árulni családnak mert ott átjáró ház van és azt nem akarom h mástól tudják meg..sajna itt nem lehet titkolni 12 hétig .

Kitartást Mindenkinek majd írjatok 😉

2017. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/156 A kérdező kommentje:
Gratulálok ! Örülök hogy minden rendben !
2017. jan. 14. 15:08
 56/156 anonim ***** válasza:

Köszi 😉

Elmondtuk családnak volt meglepődés :))

2017. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/156 A kérdező kommentje:
Nalunk a parom tudja csak , meg Anyunak mondtam , aki ugy örult h apunak elmondta.Se a parom gyerekei se az enyémek nem tudjak még , és anyósek sem.tök jo igy most .😀
2017. jan. 15. 13:20
 58/156 anonim ***** válasza:

Kedves Sz! Ez tök jó hír.:D nagyon örülök :D

T

2017. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/156 anonim ***** válasza:

Köszönöm Mindenkinek ;)


Én csak azért mondtam el,mert azt akartam h tőlem tudják meg,mármint a lányunk mondta el mamáknak-papáknak ő volt a szóvivő :))

Holnap be kell mennem nőgyógyászatra,vmi rizikólapot kell kitölteni ...milyen kérdések lesznek? 8 éve nem voltak ilyenek.


Sz.

2017. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/156 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!

Du.n egy kicsit barnáztam ezért be mentünk az ügyeletre. Kicsit megilyedtünk, mert azt gondoltuk, h össze függésbe van a folyással meg az erős pisiszaggal azt hittük, h valami fertőzést összekaptam.

Szerencsére minden rendben talált az orvos sőt 9,5 mm petezsákot és 2,8mm-es szikhólyagot lehetett látni. :) majdnem bőgtem az örömömben. :D kb 4,5-5hetesre tippelt az orvos. Elképzelhető, mert decemberben csak 17.,20.,27. Tudtunk együtt lenni.

De azért azt javasolta, h szedjek rutascorbin-t. Nektek van valami tapasztalotok erről a gyógyszerről?


T

2017. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!