Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is jött ki terhesség...

Másnak is jött ki terhesség alatt csomó mitesszer szerű kinövése?

Figyelt kérdés
A nyakamon rövid idő alatt 4 barna kinövés jelent meg, nem fáj, nem csinál semmit, de nagyon csúnya. Másnak is van ilyen? Le lehet ezt vetetni? Ja, és az arcomon kijöttek vmi pattanásszerű "gyöngyök". Másnak is vannak ilyen tünetei?
2008. okt. 8. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kijöttek ilyenek a nyakamon mindkét terhességemnél. Nagyon picike, halványbarna kinövések, amik alig látszanak, de ha végigsimítom a bőröm, érezni. El fog múlni. Egyébként a mosdószivacsom "dörzsis" felével sikálva is enyhült. :)
2008. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem nekem is elmúlik majd, mert nagyon zavar, folyton beleakadok vmivel, vagy megvakarom és akkor húzom meg... Köszi a gyors választ!
2008. okt. 8. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nekem is vannak ilyenek, de nem csak a nyakamon, hanem szinte mindenhol megtalálható 1-2 darab:(

Csak reménykedek, hogy tényleg elmúlik, különben szülés után irány a bőrgyógyász, mert engem is rettenetesen zavarnak.

2008. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek. A bőrgyógyászomhoz is elmentem ő azt mondta, hogy a hormonok miatt van, most nem tud vele mit kezdeni, de a szülés vagy legkésőbb a szoptatás után ezek el fognak múlni.
2008. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából hányadik héten jelentekezik, ha jelentkezik?

Csak hogy mire készüljek...:-)

Köszi!

2008. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!