Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok, és...

11 hetes terhes vagyok, és elcsúsztam ma ezen a latyakos havas idöben. Lehet a picinek baja?

Figyelt kérdés

Nem estem nagyon, kapaszkodással tudtam is tompítani. Mire kell figyelni, mi jelenthet bajt? Járt így más is már?

Nagyon félek :-(


2017. jan. 13. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem estél rá közvetlenül a hasadra, akkor nem hinném, hogy ebből bármilyen probléma lehet. Arra figyelj, hogy tapasztalsz-e szokatlan fájdalmat az alhasadban és persze arra, hogy vérzel-e. Bár, ha gond lett volna, akkor ott helyben elkezdtél volna vérezni szerintem. Nem lesz semmi baj!
2017. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vérzel és nem görcsölsz, akkor szerintem nem lesz baja. Ha bármi ilyen tünetet tapasztalsz, fordulj orvoshoz.
2017. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha vérezni, görcsölni kezdesz, de azt úgyse lehet nem észrevenni, külön másra nem kell figyelni. Persze, hogy járt így más is, más is esik el terhesen, nem lehet az ilyesmit 100%-ban kivédeni. Nekem a bokám fordult ki egy járdakátyúban 8 hetesen, térdre estem. Én is megijedtem, de persze nem lett semmi baj. :) Ki vannak ám párnázva rendesen. Sose lesz többet olyan biztonságos, ütésbiztos helyen a baba, mint az anyaméhben. :)
2017. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerencsére nincs semmi görcs se vér se semmi, csak a frász jött rám ugye. Nagyon régóta várunk erre a picire, és a sirás kerülget, hogy hogy lehetek ulyen béna :-(
2017. jan. 13. 13:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
csak tudnám, ki pontozza le a válaszokat és miért...
2017. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én nagy hassal estem el (de nem a hasamra) és nem lett semmi gond!

ne aggódj te sem!

2017. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg a lepontozó ahhoz gyáva(?) még névtelenül is, hogy a saját válaszát leírja! Mert ha azt lepontozza, hogy nincs baj, amíg nem vérzel, nyilván az a véleménye, hogy igenis baj van, de ilyen hozzászólás meg nincs.

Korrekt ember. Csak gratulálni tudok.

2017. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Más kérdésnél is ez van... kívánom, hogy a lepontozónak ez legyen életében a legnagyobb öröme! :)
2017. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek nyomtam a zöldet.
2017. jan. 13. 13:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm akkorát esett az első trimeszterben, hogy több, mint valószínűleg (ugyebár nem röntgenezhették) eltört a farkcsigolyája. Kb. 1 hónap múlva tudott úgy- ahogy egyáltalán járni. A babának nem lett semmi baja. Azóta már meg is született.

Szóval ne aggódj, nem lesz baj!

2017. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!