Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok, és...

11 hetes terhes vagyok, és elcsúsztam ma ezen a latyakos havas idöben. Lehet a picinek baja?

Figyelt kérdés

Nem estem nagyon, kapaszkodással tudtam is tompítani. Mire kell figyelni, mi jelenthet bajt? Járt így más is már?

Nagyon félek :-(


2017. jan. 13. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Anyukám valamikor 20. hét körül esett nagyon síneken, féloldalt, tehát részben a hasára. Semmi bajom nem lett :D Illetve, ő telibe elharapta a száját és ennek tudjuk be a nyomát az én számon. Egy apró pöttyszerű kidudorodás. Születésem óta ott van, nem csúnya, sokan soha nem is vették észre, nem okoz semmit csak úgy ott van XD


Hidd el az a picurka ennél nagyobb biztonságban sose lesz :)

2017. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató szavakat!
2017. jan. 13. 14:05
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhesség alatt 2x estem el és rendszeresen bevágtam a hasam (nem tudtam felmérni meddig érek), a másodiknál a hatalmas konyha ablak leszakadt és a sarkával a hasamban állt meg...

Ismerek olyat aki a 8. hónapban esett hasra, egyik babának sem lett baja!

Ki vannak párnázva!

2017. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen autobalesetunk volt. Bele a szemközti árokba. A babának semmi baja nem lett, se lepény levalas, semmi. Tényleg jó biztonságos helyen vannak bent. :)
2017. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Áhh, ilyenkor még pici és nagyon jól védi a méh meg a magzatvíz.


Én nagy hassal ültem seggre mert elcsúsztam zokniban a laminált padlón. Semmi gond nem volt! De a kezemet meghúztam, mert utólag rájöttem, hogy azzal fogtam fel az ütést. :-D


De természetesen az erős görcs, vagy vérzés az esés nélkül is ok arra, hogy orvoshoz fordulj. Ha ez nincs akkor ne aggódj!

2017. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!