Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok, első...

18 hetes terhes vagyok, első babámat várom normális hogy még nincs pocakom egyáltalán?

Figyelt kérdés
Egyébként nem vagyok egy vékony alkat sem magas van egy jókora úszógumim. Annyi változást észleltem hogy nem alul a hasam kemény kissé hanem feljebb szinte majdnem a gyomrom felé. Kissé ilyesztö hogy lassan félidős vagyok és szinte semmi nem látszik. Pár hét és lassan magzat mozgást is kell éreznem már. Elöre is köszönöm válaszaitokat.

2017. jan. 24. 16:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
19:35 és 20:36 os. Minden terhesség más,Remélem tényleg rendben van minden :D ugyanis nem fáj semmim néha egy picit görcsöl de semmi más amire azt mondta a védőnő hogy normális.Nekem eleinte már az is furcsa volt hogy kb 8-9 hetesen volt kb 2 hétig hányingerem és utána meg semmi. Azért is parázok mert pár hónappal ezelőtt volt egy missed abom s azóta mindenen aggódok :(
2017. jan. 24. 20:23
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem függ attól semmi, hogy van-e tüneted, vagy mekkora a pocid. Én végig hánytam a 17 hétig és csak minimálisan látszik a hasam, pedig sokat fogytam is. Azt hiszem többedik terhességnél már korábban látszódik.
2017. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!