Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg hogy 8 hetes...

Most tudtam meg hogy 8 hetes terhes vagyok :O Normális hogy ilyenkor még semmi tünetem nincs? Sem émelygés? Sem hányinger? Sem mell érzékenység?

Figyelt kérdés

másvégett voltam dokinál és ott ért a meglepetés, hogy bizony terhes vagyok, 8 hetes, és ver már a szívecskéje :)


mivel a ciklusom elég rendszertelen így nem tudtam mire támaszkodni. tesztet csináltam másfél - 2 hete, de nem mondtam volna pozitivnak. (ha akarom látom ha nem akarom nem látom kategóriájú második csík volt).


Mivel tervezett baba, igy nagyon örülünk ! csak most meg vagyok lepődve, hatódva még kicsit.



2017. jan. 25. 17:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Én most vagyok a 37.-ik hétben, és semmi de semmi bajom nem volt. Sem émelygés, sem fejfájás, sem mellérzékenység. Hogy megjegyezzem, de ne dicsekedjek vele, most is sok energiám van. Jól vagyok, semmi panaszom nincs. :) De végül ki hogyan éli meg a dolgokat. :)
2017. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt! :) 13hetes kismama
2017. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , mostmar kezdek megnyugodni ! Remelem nem lesz semmi baj azvegett hogy ilyen "későn "derült ki! Bar nem dohányzom es alkoholt sem fogyasztok sosem !


Akkor örülök hogy eddig tünetmentesen vagyok es élvezem az állapotom :)

2017. jan. 27. 19:38
 14/19 anonim válasza:

Ne aggódj nem lesz semmi baj!

Én amikor először mentem dokihoz, annyit mondott h hoppá maga 12 hetes terhes. Majd elsüllyedtem, semmi tünet, vérzésem pedig volt hogy kimaradt több hónapig, fogamzásgátlás után...

A következő fontos uh 12.hetben lesz.

Nagyon grat, es boldog babavárást!

13 hetes kismama

2017. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, én egyszer sem voltam rosszul a 9 hónap alatt és végig minden rendben volt, szerintem örülj Te is!
2017. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%

Azt csak eszre vetted hogy nem jott meg a menstruaciod nem?? Vagy mi??

Ne aggodj,igaza van a #2-esnek,valaki 8honaposan tudja meg hogy terhes:D veguis,sose keso..:D orulj neki,hogy tunetmentes vagy,ritka szerencse,azt majd megdogod erezni mikor kijon ne aggodj.

Gratulalok!

2017. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

*vegulis

Megfogod

2017. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A pozitiv teszt,az pozitiv teszt,barmiyen esetben,barmilyen jelleggel,minoseggel,es korulmenyekkel. Meg ha keson,es halvanyan is jelenik meg!

Na meg az elmaradt mensstruacio,a terhesseg elso fo jele!

Gratulalok!

2017. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !:)


Írtam a kérdésben hogy eléggé rendszertelen a ciklusom ! Van amikor kimarad, nalam ez természetes ! Ezért nem tűnt fel es nem foglalkoztam vele! A teszt pedig olyan volt, ha en ide feltettem volna szerintem mindenki azt mondta volna hogy szellemcsikos ... Amit most nem rég csináltam tesztet az is szinten olyan halvány lett ! Viszont vérben jelen van a HCG ! Jövőheten is lesz remelem egy vérvétel hogy lássam hogy milyen ütemben no ! Vagyis a doki ! Ugyanis amikor kiderült elő kapott a táskájából egy tesztet kaptam egy műanyag poharat hogy pisiljek ... Hat ha nem latta volna az uh gépen es nem hallottuk volna a szívet akkor azt mondta volna arra a tesztre hogy inkább negatív ! De a vérvétel alátámasztotta hogy szép számmal van HCG ! 😆😆

2017. jan. 28. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!