Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit szólnátok, hogyha ha...

Ti mit szólnátok, hogyha ha nem terveztetek babát de mégis összejön, ráadásul ikrek?

Figyelt kérdés

A barátnőm fogamzásgátló tabletta mellett esett teherbe. Tegnap tudtuk meg, ráadásul az orvos szerint 2-en lesznek, tehát ikrek. Körülbelül 6 hetes lehetnek.

Én még mindig nem tudom felfogni, hogy tabletta mellett, és ráadásul 2 lesznek.

Ti mit szólnátok?

Főleg 19 évesen?

Mert én annyi vagyok, a barátnőm 18.

Am meg fogjuk tartani őket, az abortusz eszünkbe sem jutott, csak egy kicsit sokkolt minket, de leginkább az hogy 2 en lesznek...


Üdv,


2017. jan. 28. 20:39
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
93%

Gratulálok!

Sok-sok örömöt, egészséget, erőt és kitartást Nektek!

Hogy vagytok? A leendő nagyszülők hogy fogadták?

Nagyon szurkolok nektek és az ikreknek!

Írjál időnként, hogy alakulnak a dolgaitok. Esetleg kell-e valamilyen segítség?

2017. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

A szüleink csodálkoztak nagyon amikor megtudták, hogy ilyen fiatalon nagyszülők lesznek, mi pedig szülők. Azon pedig mégjobban csodálkoztak, hogy ikrek lesznek, mert én nekem is van egy ikertestvérem.

Szerencsére mind a ketten dolgozunk már, így anyagi gondjaink remélhetőleg nem lesz.

2017. febr. 12. 19:02
 33/43 anonim ***** válasza:
83%

szeretettel gratulálok! ne foglalkozz a károgókkal, biztos irigyek :) Ha a doki szerint nem lesz gond a gyógyszer miatt, akkor ő jobban tudja. (Egyébként Czeizel Endrétől is hallottam, hogy a legtöbb gyógyszerre ráírják, hogy terhesség esetén nem szabad szedni stb, de valójában nagyon kevés olyan van, amitől valóban baja lehetne a babának.)

Most két ismerősöm is van, akiknél ikrek születtek, az elején kemény nagyon, alig tud kialakulni a napirend, még szerencse, hogy ilyen fiatalok vagytok !

de aztán meg nagyon jó testvérek lesznek! Biztos te is tapasztaltad :) szóval kitartást, boldog babavárást, jó egészséget Nektek!

2017. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma is volt a Barátnőm az orvosánál, és szépen fejlődik mindkét Manó:)))

Azt mondta, hogy az egyikőjüket fiúnak látja, de ez ugye még 11 hetesen nem tudja pontosan megmondani.

2017. febr. 23. 18:20
 35/43 anonim ***** válasza:
9%

Szia! De szerencsések vagytok, én örülnék nagyon, ha kiderülne, hogy kettő jön, de sajna eddig úgy van, hogy csak egy.

Nem semmi véletlen, hogy ikertesód van, és ikreid lesznek, mert ez mindig az anyán múlik, nem számít az apa családja ilyen szempontból. Gratulálok!!

2017. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Kiderült a babák neme, ha jól látta az orvos akkor vegyesen lesznek, fiú, és lány.:)
2017. márc. 14. 09:49
 37/43 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok nektek!! :)
2017. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Dejó :D :D, kívánom, h egészségben és boldogságban tudjátok felnevelni a piciket. :D neveken gondolkodtatok?
2017. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Köszönjük!:)

Még a nevükön nem gondolkodtunk.

2017. márc. 14. 16:37
 40/43 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van időd írd meg hogy miujság veletek, hogy vagytok? :)
2017. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!