Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit szólnátok, hogyha ha...

Ti mit szólnátok, hogyha ha nem terveztetek babát de mégis összejön, ráadásul ikrek?

Figyelt kérdés

A barátnőm fogamzásgátló tabletta mellett esett teherbe. Tegnap tudtuk meg, ráadásul az orvos szerint 2-en lesznek, tehát ikrek. Körülbelül 6 hetes lehetnek.

Én még mindig nem tudom felfogni, hogy tabletta mellett, és ráadásul 2 lesznek.

Ti mit szólnátok?

Főleg 19 évesen?

Mert én annyi vagyok, a barátnőm 18.

Am meg fogjuk tartani őket, az abortusz eszünkbe sem jutott, csak egy kicsit sokkolt minket, de leginkább az hogy 2 en lesznek...


Üdv,


2017. jan. 28. 20:39
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
22%

A kérdésre válaszolva: 80%, hogy elvetetném. Ha nem terveztük, akkor nem tudnánk vállalni. A mi esetünkben biztosan.


Nektek kérdező sok kitartást, türelmet kívánok.

2017. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
20%
En is elvetetnem!
2017. jan. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
93%
Az Én lányom is fogamzásgátó tabletta mellett fogant és MAKK EGÉSZSÉGES! Szóval hajrá, nem lesz gond!!!
2017. jan. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
83%
Személy szerint örülnék. :)
2017. jan. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
98%
Mi is hasonló képpen jöttünk össze ikertesommal.. :) anyámék is ennyi idősek voltak.
2017. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
89%
Felkötném a gatyámat.
2017. jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 gömbicica ***** válasza:
89%

Jo egeszseget Nektek. Gratulalok.

Gondolom azert szulokkel joban vagytok :) es tamogatadukat elvezitek!!!

2017. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
59%
18 éves vagyok,7hónapos terhes,3 babával. Szóval átérzem,de ennél nagyobb boldogság nincs :)
2017. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
87%

# 18 A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


# 8/12 Időpont tegnap 15:45 A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.

Szia. Én is ebben vagyok. :D minden király volt,és egyszer csak lesokkolt az orvos: hármasikrek :D És ugye mi közben költöztünk Amerikába,úgy volt hogy amikor megszületik a baba,és picit nagyobb lesz,akkor indulunk,de hát három babyvel repülön,több tíz órás úton kicsit macera lenne :D Így elköltöztünk Manhattanbe még amikor 4 hónapos terhes voltam. Ultrahangon úgy volt,2 lány egy fiú. Ahogy nőtt a pocakom,már szinte akkora voltam mint egy traktor,50ről felhíztam 59re. Mire mindent megvettünk a babáknak (magyar pénzbe kb 700 ezer volt) 8,5 hónapos voltam :D De egy valami kimaradt: az ikerbabakocsi. Többnyire ugye 2 babás ikres kocsikat gyártanak,így elmentünk valahova a világ végére,ahol egy márkakereskedésben csak hármas kocsik voltak. Eddig minden szép és jó. Egyszercsak alattam egy tócsa. És hirtelen rájöttem hogy ez a magzatvíz xD a férjem olyan lendülettel kapott kézbe és vágott be a kocsiba,hogy a Jedi erő ehhez képest semmi xD Mire odaértünk az első kórházhoz,én már menni alig tudtam a fájásoktól,de valahogy feljutottunk az emeletre. Egyből bedobtak a szülőszobára,a férjem onnan tudta,hogy kint van az első baba,hogy q kórus-ordításom 2 mpre abbamaradt 😂 Na és az volt a legnagyobb meglepi,hogy 3 csajszi lett,Réka,Regina és Rebeka😊Márciusban lesz az első szülinapjuk❤


# 9/12 Időpont tegnap 15:47 A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.

Ja és,mivel van amikor egyszerre akarnak majd szopizni,cumisüvegbe rakj anyatejet és kettő cicin,a 3. meg a cumisüvegből :D igy nem lesz vita. Utolso voltam :)


# 11 Időpont ma 08:25 A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.

34 hét. 😊 utolsó vagyok

2017. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 gömbicica ***** válasza:
61%
Kedves kerdezo. Azert irjal mar ndku k a fejlemenyekrol. Es ertesits, ha megszulettek Mokuskak.
2017. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!