Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baratommal nem vedekezunk...

A baratommal nem vedekezunk de soha nem ment el bennem, kb 2-2,5 hete kesik de semmi tunete nincs a terhessegnek es csinaltam tesztet is es negativ de meg nem jott meg. Mire szamitsak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 18:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Rendben megertettem, es vedekezni fogunk de nagyon remelem hogy egyenlore nem vagyok az
2017. febr. 3. 18:43
 12/21 anonim ***** válasza:
57%

tesztelj :) és várjuk az eredményt.

Amúgy szerintem ha nem szeretitek az óvszert (mertén pl. baromira nem), és tablettát meg nem akarsz szedni, akkor szerintem egészísétek ki a megszakításos módszert valamivel.Én pl spermicid kúpot használok mellé, így ha tartalmaz spermiumot az előváladék, akkor azt kivédi a kúp

2017. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
utoljára két hete voltatok együtt,akkor kellett volna megjönnie. Simán lehet,hogy pont megfogant mielőtt megjött volna,és korai volt még rá egy hétre tesztelni. Nem számít,hogy nem megy el benned,bármikor becsúszhat.
2017. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Csinaltam meg egy tesztet, az is negativ lett.
2017. febr. 5. 21:41
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha elotte fogant meg akkor is az elso teszt kimutatta volna most meg a masodik az is de mind ketto negativ.
2017. febr. 5. 21:42
 16/21 anonim ***** válasza:
akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes, van, hogy csak úgy késik vagy kimarad, de ha nem változik semmi, inkább menj orvoshoz
2017. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Albu ***** válasza:
Ha gumi nélkül szexelsz, valószínűleg idővel anyává fogsz válni. Vagy felnősz a feladatodhoz, vagy viseled a jogos megvetést magadban életed végéig. Erre számíts!
2017. febr. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Más problema miatt nem jött meg a bajom,soha nem lehet anya
2017. febr. 22. 18:34
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha korai akkor még a teszt nem mutassa ki,még kell várnod egy picit de biztosabb ha el mész orvoshoz ő legalabb többet tud mondani mind mi,mert mi csak találgathatunk. Remélem minden rendben lesz! :)
2017. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A 18-as választ azért írtad, mert már voltál dokinál és ezt mondta?
2017. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!